اجتماعی

حمله گسترده هالیوودی‌ها به کیم کارداشیان

کیم کارداشیان مدل معروف هالیوودی با حمله گسترده مدافعان اعتصاب نویسندگان هالیوود روبرو ظد.

به گزارش عصرگاه به نقل از پارسینما، «کیم کارداشیان» به خاطر ارسال توییتی از محل فیلمبرداری فصل دوازدهم سریال «داستان ترسناک آمریکایی» (American Horror Story) در میانه اعتصاب نویسندگان آمریکا با انتقاد روبرو شد.

کارداشیان که برای اولین بار بازیگری در یک سریال را تجربه می‌کند، برای ۷۴.۹ میلیون دنبال‌کننده‌اش نوشت: «در محل فیلمبرداری «داستان ترسناک آمریکایی» هستم و میان نمایش‌ها کمی فرصت استراحت به ما داده‌اند. شما چه می‌کنید؟!».

یکی از کاربران توییتر در پاسخ به کارداشیان می‌نویسد: «اعتصاب کرده‌ایم، ممنون از احوالپرسی شما.» دیگری می‌گوید: «داریم اعتصاب‌شکنی نمی‌کنیم.»

یک کاربر دیگر می‌نویسد: «باید هزینه کلاس‌های حقوق را پس بگیری و همه کسانی که به تو گفته‌اند این توییت فکر خوبی است را اخراج کنی.»

یکی دیگر می‌گوید: «به اعتصاب‌شکنی ادامه بده شهبانو!» یا کاربری دیگر: «به این فکر می‌کنم که آیا کمپانی‌های بزرگ از هوش مصنوعی به جای وکلا، بازیگران یا ستارگان برنامه‌های ریلیتی استفاده می‌کنند یا نه؟ نظر شما چیست؟».

«رایان مورفی» پدید‌آورنده و تهیه‌کننده سریال پیش‌تر در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» در جواب به اعتراضات علیه بازیگر شدن کیم، وعده داده بود که مخاطبین می‌توانند منتظر نقش‌آفرینی «دلپذیر، زیبا و نهایتاً وحشت‌انگیز» کارداشیان باشند.

او اضافه می‌کند که این نقش را «مخصوصاً برای کیم» نوشته است: «این فصل جاه‌طلبانه و بی‌شباهت با هر چیزی است که تا به حال ساخته‌ایم.».«اما رابرتس» و «کارا دلوین» دیگر بازیگران فصل دوازدهم خواهند بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا