اجتماعی

لطفا خونسرد باشید! هنرمند معروفی که هشت زن در یک خانه دارد

بسیاری از زوج های جوان با توجه به بالا بودن هزینه‌های زندگی، در همین شکل زندگی مشترک دو نفره هم مانده اند اما گویا برخی مردهای زن دوست هشت تا هشت تا زن می گیرند و با همه آنها در یک خانه زندگی می کنند.

یک مرد تایلندی حالا مدت هاست که با هشت زن ازدواج کرده و با همه آنها در خانه اش در محله ای در شهر بانکوک زندگی می کند.

این مرد تایلندی که نامش اونگ دام سوروت است و هنرمندان مطرح و معروف تایلندی است بارها گفته که از زندگی اش راضی است و احساس خوشبختی می کند. یک کمدین مشهور تایلندی به او جواب داده است که «معلوم است که تو خوشبختی بگو بدانم زنانت هم احساس خوشبختی می‌کنند؟»

هشت زن عقد دائمی اونگ دام سوروت

اما نکته جالب این است که زنان او هم احساس خوشبختی می کنند و گفته اند که سوروت یک مرد واقعی است. البته معلوم نیست مرد واقعی از نظر این زنان یعنی چه؟ چگونه یک مرد می تواند همزمان با هشت زن زندگی کند؟ با این حال زنان سوروت او را دوست دارند و در توصیف او از کلمات مهربان و فوق العاده هم استفاده کرده اند.

اونگ دام سوروت نقاش تایلندی که هشت زن دارد

 

سوروت اولین بار در یک جشن عروسی دختری را دید و عاشق او شد. نام این دختر نون اسپیرت بود که همسر اول سوروت شد. اما تنها مدت کوتاهی بعد از ازدواج در یک فروشگاه با یک دختر دیگر آشنا شد و دلش برای او هم رفت. پس به او هم پیشنهاد ازدواج داد و زن دوم هم گرفت. اما کار به اینجا ختم نشد. روزی که سوروت برای درمان بیماری سرماخوردگی به بیمارستان رفته بود، آنجا هم یک دختر دیگر را دید و همانجا به او پیشنهاد ازدواج داد تا سومین ازدواجش را جشن بگیرد.

بعد از ازدواج سوم، زنان او تصمیم می گیرند برای جلوگیری از ازدواج های بعدی نگذارند او به بیرون از خانه برود و بیشتر وقتش را در خانه بگذراند. غافل از این که  زنان چهارم، پنجم و شش سوروت در شبکه های اجتماعی و در فضای وب با او آشنا شده اند.

همه زنان سوروت در یک قاب

جالب تر این که شش زن او تصمیم می گیرند تا سوروت اعتقاداتش را تقویت کند و دیگر زن نگیرد. اما شاید باور نکنید زن هفتم سوروت در معبدی در بانکوک با او آشنا شده است.

بعد از ازدواج هفتم سوروت با زنانش به تفریح و توریسم روی آورد. یک روز از هتل بیرون رفت و در یک پیاده روی عصرانه با دختری به نام نونگ مای آشنا شد و با او ازدواج کرد.

سرانجام زنان او به یک تصمیم رسیدند که توانست سوروت را متوقف کند. آنها به ترتیب بچه دار شدند و بچه داری فرصتی برای دختر بازی و زن گرفتن سوروت باقی نگذاشت.

در حالی که سوروت از زن اول خود صاحب یک پسر شده، دو زن دیگر او باردار هستند و او به زودی باز هم پدر خواهد شد.

سوروت در کنار تعدادی از زنانش در سفر توریستی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا