اجتماعیورزشی

ژست های ناجور همسر بازیکن معروف برای فالوئر جذب کردن!

آرام جوینده همسر سپهر حیدری می باشد که در حال حاضر تو دبی زندگی میکنن و حالا خانوم خانوما به نحوی عجیب و غیر عرف در حال جذب فالووره!

به گزارش عصرگاه به نقل از شایانیوز؛ سپهر حیدری همیشه و همیشه از چهره های مشهوری بوده که تنها برای فوتبالیست بودنش بولد نشد، بلکه با ازدواجش حسابی ترکوند و حالا می بینیم که این چهره در کنار همسرش حسابی داره میتازونه!

شادی فکر کنید و بگید مگه خانومش جایی رو گرفته که معروفه؟ که خب در پاسخ باید بگیم خیییییر! آرام جوینده هیچ حرکتی جز همسر سپهر حیدری شدن نزده و حالا می بینیم که آرام بانو حتی از آقاشونم شهرت بیشتری دارن و نزدیک به 1 میلیون فالوور هم جذب کردن.

سپهر حیدری چند صباحی میشه که با خانوم خانوماش خارج از ایران و در دبی زندگی میکنند و لایف استایل مرفه و البته جذاب دارند.

آرام بانو در اینستاگرام فعالیت بسیاری داره که البته باید بگیم جدیدا دوز کارشو بالاتر هم برده و پست و استوری هایی عجیب نامتعارف منتشر میکنه.

برخی از کاربران بر این نظرند این جور حرکات و ژست ها دقیقا برای چه کاریه اصلا چه لزومی داره یک بانو و یک مادر چنین فیگورهایی بیاد؟ جز جلب توجه عایا دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا