سینما و تئاترفرهنگی

چرا علی نصیریان وارد مراسم تجلیل از خودش نشد ؟

در ویدیویی که به تازگی در شبکه های اجتماعی وایرال شده، علی نصیریان در حالی که داشت وارد سالن همایش می شد تا در مراسم تجلیل از یک عمر دستاورد هنری او، حاضر باشد، چند قدم مانده به در سالن پشیمان شد و وارد سالن نشد.

او در این فاصله صدای تلاوت آباتی از کلام الله مجید را شنید و متوجه شد که مراسم آغاز شده و قاری در حال خواندن قرآن است. به همین دلیل برای جلوگیری از واکنش احتمالی دوستدارانش و به احترام آیات کلام الله دقایقی پشت در ایستاد و منظر ماند تا تلاوت به پایان برسد و پس از ان وارد مراسم شد.

علی نصیریان تنها بازیگر زنده از جمع پنج ژنرال سینمای ایران است که بنیانگذار سینمای نوین ایران بودند. از این جمع عزت الله انتظامی، محمد علی کشاورزی، جمشید مشایخی و داوود رشیدی درگذشته اند.

او خاطرات و البته ناگفته های جالبی درباره این بازیگران درگذشته دارد. علی نصیریان که با عنوان بزرگ آقای سینمای ایران شناخته می‌شود، در گفت‌وگویی از خاطره اولین فیلمش و اولین همکاری اش را بزرگان سینمای ایران از جمله عزت الله انتظامی، جعفر والی، جمشید مشایخی،‌پرویز فنی زاده و … می‌گوید. کسانی که سال‌هاست از دنیا رفته اند . علی نصیریان تنها بازمانده از نسل طلایی سنیمای ایران است. برای خواندن این خاطرات بسیار جالب روی تیتر زیر کلیک کنید.

علی نصیریان درباره انتظامی و مشایخی چه گفت؟

علی نصیریان 85 سال سن دارد و در این سن هم هنوز می تواند جلو دوربین نقش سینمایی ایفا کند.

او دستی هم در خوانندگی دارد و صدای خوبی هم دارد. در ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، او بارها در کنار دوستان قدیمی اش یعنی همان چهار ژنرال دیگر، آواز می خواند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا