اجتماعی

پشت پرده فیلم های سکسی در گیلان چیست؟

جنجال اخلاقی علیه برخی مدیران و چهره های شناخته شده در استان گیلان ادامه دارد.

تعدد انتساب برخی فیلم های غیر اخلاقی به برخی چهره ها در این چند روز چنان بالا گرفته که کمتر کسی می‌تواند به تخریبی بودن این فضا شک کند. با این حال چنان که در رسانه ها اعلام شده، مراجع فضای با حفظ حریم های قانونی و اخلاقی در حال بررسی دقیق جوانب مختلف ماحراها هستند.

چند روز است که یک کانال تلگرامی در حال انتشار فیلم هایی از روابط جنسی است و هر بار یک فیلم را به چهره ای شناخته شده از مسئولان کشوری و لشکری نسبت می دهد. در چند روز اخیر،‌ چند فیلم منتشر شده و حاشیه ها و شایعات بسیار زیادی را رقم زده است.

این حواشی در شبکه های اجتماعی جنجال زیادی به پا کرده و با کامنت ها و اظهار نظرهای زیادی از سوی کاربران روبرو شده است.

با وایرال شدن این موضوعات، موضع گیری های جدی و رسمی هم در این باره شکل گرفته است.

روابط عمومی اداره کل ارشاد گیلان در بیانیه ای نوشت: دولت حتی شائبۀ فساد را هم برنمی‌تابد و بدون هیچ‌گونه پیش‌داوری و تخریب حیثیت و آبروی افراد، این پرونده را که دارای ابهامات بسیار است، برای رسیدگی‌ دقیق به دستگاه قضا ارجاع داده است.

همچنین مرتضی محمودوند، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، طی مجلس تذکری شفاهی در واکنش به حواشی پیرامون مدیرکل ارشاد استان گیلان، گفت: این روزها شاهد مواردی در سطح جامعه هستیم که به هیچ وجه توجیه پذیر نیستند. آنچه در فضای مجازی رخ داده پیرامون مدیرکل ارشاد استان گیلان اوج مصیبت به شمار می‌رود.

وی گفت: ما دیروز قرآن سوزی در کشور سوئد را محکوم کردیم اما در حقیقت توهین به قرآن کریم در همین گیلان رخ داده است. چرا نباید نسبت به این موضوع ورود داشته باشیم. امروز ما هیچ پاسخی برای بچه‌های مذهبی و حزب اللهی نداریم به خاطر خدا هم که شده به این موضوع ورود کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از رئیس جمهور  درخواست می‌کنم برای خدا هم که شده به این موضوع ورود کرده و وزیر ارشاد استعفا دهد. انتظار می‌رود خودِ وزیر ارشاد نیز استعفا خود را ثبت کند. کسی که مسئول حجاب و عفاف بوده چرا باید چنین جنایتی مرتکب شود.

نکته قابل توجه این است که همه این فیلم ها به تازگی از سوی یک کانال خبری منتشر شده که به اخبار گیلان می پردازد و عجیب تر این که همه این فیلم ها علیه برخی مدیران گیلانی مطرح شده است.

تا کنون هیچ مرجع رسمی قضایی درباره انتساب فیلم های روابط جنسی به افراد، موضع تاییدی یا تکذیبی اتخاذ نکرده و بررسی این موضوع در صلاحیت مراجع قضایی است، با این حال کاربران شبکه های اجتماعی، اظهار نظرهای بسیاری در این باره کرده اند.

برخی نوشته اند که این اتفاق، ناشی از نوعی دشمنی و اختلافات است که منجر به هتک حیثیت برخی افراد در استان گیلان شده و جریانی است که از سوی کشورهای خارجی هدایت می شود.

برخی دیگر نیز معتقدند که این اتفاقات ملغمه ای از اطلاعات درست و غلط است و با همین فرمول و تکنیک قرار است افراد بی گناه را نیز قربانی کنند.

در هر حال به نظر می رسد که هجمه هایی که اخیرا علیه یک مدیر کل، یک فرمانده سپاه، دو قاری قرآن، یک روحانی و … در استان گیلان مطرح شده، عجیب و پیچیده تر از آن است که به زودی بتوان تحلیل قاطعی درباره آن ارائه کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫8 دیدگاه ها

  1. اگر جمهوری اسلامی واقعا نسبت به دین ادعایی دارد باید در صورت اثبات جرم لواط ثقتی رو اعدام کند نه مانند گذشته مدتی از دیده ها پنهان باشه بعد انگار نه انگار ، این مملکت با خون شهدا حفظ شده،نگن ایشان ا… گربه بوده، فیلمش که در اومده دیگه مثل طوسی مالی مالی نکنین
    در ماجرای طوسی کسی که از شاکیان حمایت کرده بوده به پانزده سال زندان محکوم شده

  2. تو رو خدا حداقل انقد نگین حکومت ما علوی هست ، انقد در ایام محرم حسین حسین نگین ، انقد به زن و بچه مردم ب خاطر حفظ نکردن حجاب گیر ندین چون خودتون به خلوت می روید آن کار دگر میکنید . آبروی اهل بیت و پیامبر اسلام رو شما بردید ، اهل بیت خودش جواب شما بی دین ها رو بده . کاری که شما با زن و حجاب کردید رضا خان قلدر با اون هیبت و عظمت نتونست انجام بده ، رضا خان خودشو کشت که زن چادر از سرش در بیاره اما زن این کار رو نکرد اما شما دروغگوها کاری کردید که زن امروز از حجاب متنفر شده و روز به روز به تعداد بی حجاب‌ها افزوده میشه . چون مردم همچین کثافت کاری هایی از شما می بینن دیگه بهتون اعتماد ندارن .اگه خدا در قرآن از حجاب حرف زده صد در صد از لواط هم گفته و شما رو لعن کرده اما زنی که حجابش کامل نیست رو هرگز لعن نفرین نکرده. پس لطفا اگر خیلی به فکر خدا و قرآن هستید اول خودتون رو پاک کنید بعد ب ناموس مردم گیر بدید

  3. کاش مسئولین کمی با مردم رو رواست تر باشند . در همه جای جهان مسئولین خطا می کنند ‌‌‌‌‌ولیبه محض مشاهده خطا مسیول بسیار بیشتر از یک فرد عادی مجازات می شود . اما اینجا هیچی به هیچی . چرا ؟ فکر می کنند اگر مسئول مجازات شود برای نظام بد هست .وقتی مسئول مجازات نمی شود مردم خودشان محاکمه و مجازات می کنند .

  4. شریعتی۷۰سال قبل گفته:اخلاق ما ایرانیاس ویکی از دلایل عقب ماندگی ماس ک هرچی میشه میندازیم گردنه دیگری.

  5. اگر یک افسر راهنمایی رانندگی از چراغ قرمز عبور کند وارد خیابان ورود ممنوع شود و… باید جریمه شود نه اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی محکوم و نابود شود

  6. درسته که نباید زود قضاوت کرد مخصوصا در فضای مجازی .ولی از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا