فرهنگی

واکنش حبیب رضایی به حکم دادگاه مربوط به شکایت از ترانه علیدوستی و شبنم فرشادجو

حبیب رضایی بازیگر شناخته شده تئاتر و سینما پس از انتشار حکم دادگاه در دفاع از ترانه علیدوستی و شبنم فرشادجو درباره رفع اتهام از افترا و تهمت، ویدئویی از وکیلش منتشر کرد که درباره پرونده و نحوه شکایت و … توضیحات تکمیلی داده است.

وکیل او گفته قرار صادر شده از سوی دادگاه به معنی اثبات ادعاهای واهی بازیگران نامبرده نیست و این در حالی است که چنین وانمود کردند که اتهام های آنان درست بوده است.

این وکیل گفته همزمان با شکایت ما شکایت دیگری از ترانه علیدوستی و فرشادجو در دادگاه مطرح شد و با توجه به نزدیک بودن موضوع پرونده ها و یکی شدن انها، موضوع شکایت موکل من یعنی حبیب رضایی تحت تاثیر آن قرار گرفت. این در حالی است که شهادت بازیگران درباره شاکی دوم بوده است.

او همچنین گفته که حبیب رضایی در زمانی که ترانه علیدوستی بازداشت شده بود از ادامه پیگیری شکایتش منصرف شده و به همین دلیل بخشی از اسناد و استاندات مربوط به شکایت به دادگاه تحویل نشده است.

این وکیل همچنین گفته است که در جریان بررسی پرونده در دادگاه، حبیب رضایی در حال تلاش برای آزادی برخی هنرمندان دربند بوده است و منصفانه نبوده است که برخی موارد مربوط به شکایت را پیگیری کند.

این وکیل همچنین گفته اگر به حقانیت و مظلومیت حبیب رضایی به عنوان یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینمای ایران اعتقاد راسخ نداشتم هرگز  دفاع از او را به عهده نمی گرفتم.

این وکیل در ویدیویی یاد شده نامی از خودش نبرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا