اجتماعی

واکنش جهانی به فیلم پریدن یک گربه به آغوش امام جماعت در حین نماز

فیلم پریدن یک گربه بر روی یک امام جماعت در حین خواندن نماز واکنش های جهانی بسیاری برانگیخته است.

شبکه سی ان ان آمریکا ویدیو ولید: مهساس امام جماعت اهل کشور الجزایر را که مردم را نماز تراویح می‌داد و گربه‌ای در وسط نماز مزاحمش شد و او با آرامش و نرمی با آن برخورد را نمود را در صفحه اینستاگرام خود منتشرکرد. توئیت غیر مسلمانان زیر این پست جالب و البته انسانی است برعکس آنچه که در اذهانشان از اسلام و مسلمانان است.

برخی از این توئیت‌ها:

“گربه نیز این آرامش را حس کرده بود”

“آرامش قوی”

“نمی‌دانم چه بگویم اما واقعا زیبا است”

“عجب لحظه‌ای زیبایی همه پریشانی‌های مرا از بین برد”

“من نیرو آن نماز را احساس می‌کنم”

“من یک دختر مسیحی هستم اما اسلام را دوست دارم”

“من یک مرد پیرو مذهب کاتولیک هستم اما از اسلام خوشم می‌آید”

توئیت های زیبای از این دست زیاداند. تو گاهی می‌توانی احساس دینی‌ات را با عملت به دنیا نشان، ما باید به کار خوب و سخن نیک ملتزم باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. اینکه گفته میشه موی گربه باعث بطلان نماز یا آب دهان گربه باعث بطلان نماز فقط برداشت اشتباه ما ….ها است و الان شما برید بقیه کشورهای اسلامی و اهل سنت گربه ها تو مساجد بین نمازگزاران رفت و آمد می‌کنند و کسی اصلا به این چیزها اعتقاد نداره .هیچ دلیل محکم شرعی برای بطلان نماز به خاطر موی گربه یا آب دهان گربه وجود نداره.چطور موی گربه باعث بطلان نماز وقتی میدونیم خود پیامبر گربه ای به نام معزه داشته که موقع اذان رو عبای پیامبر مینشسته؟ آیا پیامبر نمیدونسته موی گربه باعث بطلان نماز؟!! یا چطور آب دهان گربه باعث بطلان نماز وقتی روایت صد در صد صحیح داریم که از نیمه خورده آب گربه میشه وضو گرفت و غسل کرد و حتی بیشتر نیمه خورده غذای گربه رو میشه خورد .(پس خیالتون راحت باشه نه موی گربه باعث بطلان نماز و نه آب دهان گربه اینها همش برداشت اشتباه و غیر اسلامی ماست و هیچ ربطی به اسلام نداره )

    1. دقیقا همین طوره. اون عده که این حرفها رو میزنن نمیدونن که ما انسانها بعد از حیوانات اومدیم و داریم اذیتشون میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا