اجتماعی

میکاپ و آرایش زن نتانیاهو اسراییل را بهم ریخت

سارا همسر نتانیاهو که در وضعیت آشفته کشورش وقت زیادی را برای آرایش کردن صرف می‌کند و باعث شده تا توجه شوهرش هم عمدتا به مسایلی از این دست باشد باعث شورش در اسراییل شده است.

او در ادامه همین ماجرا امروز تحت تدابیر امنیتی به آرایشگاه رفت سارا انا در محاصره معترضان قرار گرفت و در نهایت با دخالت پلیس، از محاصره معترضان، آزاد شد.

به گزارش عصرایران، رسانه های اسرائیلی نوشته اند سارا همسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل عصر دیروز چهارشنبه همزمان با تجمع بزرگ معترضان اسرائیلی، در سالن آرایشگاه بود که توسط معترضان محاصره شد و نتوانست از آرایشگاه خارج شود.

معترضان اسرائیلی در شهر تل آویو، آرایشگاه را محاصره کردند و علیه سارا نتانیاهو شعار دادند. آنها شعار می دادند: “کشور می سوزد و سارا موهایش را آرایش می کند”

سارا 64 ساله همسر نتانیاهو به دلیل موضوعات مختلف، چهره های جنجالی است. از جمله اینکه او به دریافت هدایای شبه دار، سوء استفاده مالی در اقامتگاه نخست وزیری یا آزار خدمتکاران اقامتگاه متهم شده است. همچنین بارها رسانه ها درباره اصرار وی به حضور در سفرهای مهم و حساس نخست وزیری و دخالت در عزل و نصب ها خبر داده اند.

بعد از محاصره سارا در آرایشگاه، نتانیاهو مخالفان را متهم کرد که از خطوط قرمز، عبور کرده اند. او توییت کرد: آنها برای همسرم مشکل ایجاد کرده اند و او را هم اکنون در تل آویو تهدید می کنند. از لاپید (نخست وزیر سابق و رهبر مخالفان) می خواهم به سرعت متوقف شوند و این کار زشت و بی سابقه را محکوم کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا