فوتبالورزشی

معرفی نهایی سرمربی استقلال ؟ محمد ربیعی نهایی شد؟

پس از ان که یک سرمربی اسپانیایی به ایران آمد و هجمه خبری گسترده ای شکل گرفت تا او را مربی آینده استقلال اعلام کنند، اما مدیران این باشگاه اعلام کردند که سرمربی قطعا ایرانی خواهد بود.

در همین زمان یک دوگانه با حضور دو چهره فوتبالی یکی بسیار معروف و دیگری کمتر شناخته شده در رسانه ها مطرح شد. اولی جواد نکونام بود که همه او را از زمان بازی اش در تیم ملی فوبتال به خاطر دارند و دومی محمد ربیعی که شاید کمتر کسی با نام او در عرصه فوتبال آشنا باشد.

پایان ماراتن استقلال ؟

 حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال امروز آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این باشگاه را مشخص کرد و گفت که توافق با خوان رامون لوپس کارو به بن‌بست رسیده و این سرمربی قرار نیست استقلال را هدایت کند. و این تیم به دنبال عقد قرارداد با مربی ایرانی است.

او گفته بود که استقلال تا فردا نام سرمربی ایرانی این تیم را اعلام خواهد کرد و طبق آخرین جلسه کمیته فنی استقلال، دو گزینه نهایی مشخص شده‌اند و تا فردا نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

 

ربیعی یا نکونام؟

همانطور که گفته شد از جواد نکونام و محمد ربیعی به عنوان گزینه‌های جدید هدایت استقلال یاد می شود؛ اما با توجه به سابقه نکونام و حضور وی در این تیم شانس وی بیشتر است. از آرش برهانی و مهدی هاشمی نسب به عنوان دستیاران نکونام در تیم فوتبال استقلال یاد می‌شود. با این حال برخی خبرها از نهایی شدن نام محمد ربیعی به عنوان سرمربی جدید استقلال حکایت دارد.

این افراد معتقدند که تلاش رسانه ها برای اعلام نام نکونام به عنوان سرمربی استقلال بیشتر به خاطر نام آشنایی او و بیشتر مطرح بودن و شهرت بیشتر اوست و در نهایت چندان بر انتخاب نهایی تاثیری ندارد. به اعتقاد این گروه، احتمال شکاف میان باشگاه و هواداران به خاطر محبوبیت نکونام در استقلال، احتمالا شانس محمد ربیعی بیشتر است.مجید نامجو مطلق به عنوان دستیار اول او مشغول به کار خواهد شد. برخی حتی می گویند انتخاب ربیعی قطعی شده است اما در واقعیت هیچ چیزی هنوز قابل تایید نیست تا زمانی که باشگاه استقلال به صورت رسمی این خبر را اعلام رسانه ای کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا