اجتماعی

ماجرای دوبله یا دابسمش انسیه خزعلی ؟ واکنش به لب زدن خانم معاون

امروز ویدیویی از انسیه خزعلی منتشر و به سرعت وایرال شد که در آن او پیامی را برای اجلاس بین المللی در حوزه زنان ضبط کرده است.

نکته مهم این ویدیو دوبله شدن آن است که با واکنش‌های بسیاری روبرو شده است.  در خبرها آمده که معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری نوعی دابسمش منتشر کرده و به اجلاس فرستاده است.  اما در مقابل این خبر، روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری طی اطلاعیه‌ای درباره حواشی ایجاد شده درخصوص ویدئوی سخنرانی انسیه خزعلی در شصت و هفتمین نشست کمیسیون مقام زن، توضیحاتی ارائه کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: پیام ویدئویی انسیه خزعلی به شصت و هفتمین نشست کمیسیون مقام زن با زبان فارسی ضبط شده که بر اساس پروتکل‌های سازمان ملل، صدای اصلی حذف و صدای مترجم جهت پخش در محل اجلاس مورد استفاده قرار گرفته است. بر اساس پروتکل سازمان ملل، پیام‌های ویدئویی تنها با زبان انگلیسی و بدون زیرصدا قابل پذیرش است.حق پیگیری قانونی دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای برای معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده محفوظ است.

به نوشته خبرگزاری ایسنا؛ امروز در صفحه توییتر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری بخشی از سخنرانی وی در شصت و هفتمین نشست کمیسیون مقام زن بدون صدای او و با صدای مترجم پخش شد که حواشی را در خصوص چرایی نبود صدای اصلی ایجاد کرده بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا