فوتبالورزشی

ماجرای اتهام کلاهبرداری فرزاد مجیدی از حامد پهلان و سامان گوران چیست؟

از دیروز حاشیه ها درباره فرزاد مجیدی بازیکن تیم استقلال و برادر فرهاد مجیدی اوج گرفته است.

دو تن از چهره های تقریبا معروف موسیقی و تئاتر یعنی حامد پهلان و سامان گوران به طور همزمان استوری هایی علیه فرزاد مجیدی منتشر کرده و او را متهم به کلاهبرداری و خوردن پولشان کردند.

آنها گفته ند که فرزاد مجیدی پول گرفته و پس نداده است.

پیش ازا ین هم حاشیه هایی علیه این بازیکن وجود داشت اما هیچ یک از این دو نفر سندی دال بر گرفتن پول از سوی فرزاد مجیدی ارائه نکرده اند و اتهام ها از او می تواند جنبه حقوقی پیدا کرده و فرزاد مجیدی از آنها شکایت کند.

با این حال شائبه هایی نیز وجود داردک ه فرزاد مجیدی را متهم به کلاهبرداری کند. در هر حال این ماجرا باید از سوی مراجع قضایی دنبال و بررسی شود و اتهام های اینستاگرامی تنها می تواند موضوع را پیچیده تر کند.

 

استوری حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی

حامد پهلان در این استوری گفته که علیه فرزاد مجیدی شکایت کرده است.

او گفته فرزاد مجیدی برای تولید برنامه با حضور بازیکنان استقلال از او پول گرفته اما از زمان گرفتن پول تا امروز غیبش زده است. او همچنین گفته که هیچ مشکلی با برادر معروف تر فرزاد مجیدی یعنی فرهاد مجیدی ندارد و با استقلالی ها هم مشکلی ندارد و از انها عذرخواهی هم کرده است.

حامد پهلان گفته به نظر او فرزاد مجیدی کلابردار است.

استوری سامان گوران درباره پول گرفتن فرزاد مجیدی

اما مدتی بعد از این ماجرا سامان گوران هم استوری حامد پهلان را بازنشر کرد و گفت که فرزاد مجیدی از من هم پول گرفته وپس نداده است.

هنوز معلوم نیست که آیا این موضوع گسترده تر هم می شود یا خیر اما به نظر می رسد در هر صورت دنبال کردن این اتفاق ها باید تنها در مراجع قضایی باشد و انتشار این موضعات در رسانه ای مثل اینستاگرام فقط می تواند دامنه شایعات را پررنگ تر کند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا