فرهنگی

حرکات عجیب و لبخند ناجور حسام نواب صفوی به مرگ پیروز

بازیگر پرحاشیه و همیشه پرماجرای سینمای ایران یعنی حسام نواب صفوی به تازگی عکس و پستی در اینستاگرام منتشر کرده که همه را انگشت به دهان کرده است.

او طبق روال معمولش که در واکنش به هر موضوعی، عکس خودش را می‌گذارد، در واکنش به مرگ غم‌انگیز پیروز توله یوز ۱۰ ماهه ایرانی بار دیگر عکسی از خودش را منتشر کرد که لبخند می‌زند.

او ضمن سلام و احوالپرسی با مردم ایران نوشته: از مرگ پیروز بسیار ناراحتم و خواستم به شما لبخند بزنم. اعتراف می‌کنم این لبخند از ته دل نیست. حسام نواب صفوی.

سایت عصر ایران در این باره نوشته: چرا باید سطح دانش بازیگر ما این قدر نازل و تا این حد از مرحله پرت باشد که نداند و درک نکند چهرۀ خود پیروز با آن چشم‌هاش – و وای از چشم‌هاش- آتش به دل‌مان زد؟ چرا نباید بازیگر ما از درک عمق اندوه نهفته در صورت پیروز عاجز باشد و لبخند خود را به مناسبت مرگ او به ما هدیه دهد؟! با این توضیح یا اعتراف که “از ته دل نیست”! یعنی حالا به لبخند ماسیده او نگاه کنیم تا یاد یوزی به نام پیروز بیفتیم؟ اگر بازیگری چون آل پاچینو این متن را بخواند سرش را به دیوار نخواهد کوفت؟! حرف های عجیب و غریب برخی کار به دستان کم نیست که مدعیان هنر هم پرت و پلاگو شده‌اند؟!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا