فرهنگی

لباس عجیب بارداری ریحانا در کنسرت اسکار

ریحانا، سوپراستار باردار موسیقی با حضور در مراسم اسکار امسال و پوشیدن یک لباس فوق ویژه بارداری توجه رسانه ها را به خودش جلب کرد. او دو ور لباس پوشید. لباسی برای اجرا و لباسی برای حضور در مراسم به عنوان یکی از نامزدها.

او که برای اولین بار نامزد دریاف تجایزه موسیقی اسکار شده بود،  آهنگ Lift Me Up را از موسیقی متن فیلم  Black Panther: Wakanda Forever اجرا کرد. Lift Me Up اولین تک آهنگ ریانا پس از مدت‌ها سکوت در دنیای موسیقی بود که در فیلم جدید پلنگ سیاه منتشر شد و اولین نامزدی جایزه اسکار را برای این خواننده به ارمغان آورد. موسیقی توسط ریحانا نوشته و ساخته و بامداد امروز در طی حرکتی جذاب غافلگیر کننده، اجرای زنده ریانا در مراسم Oscar 2023 بازخوردهای متنوعی را کسب کرد.

ریحانا در نمایش نیمه‌تیم سوپر باول ماه گذشته، اولین اجرای زنده‌اش پس از مراسم گرمی 2018 را برگزار کرد و تعدادی از بزرگ‌ترین آهنگ‌های خود را خواند، که به آن‌ها، می‌توان به Where You Been ،Only Girl ،Work و We Found» نام برد. حالا او شب گذشته به اجرای جدیدترین اثرش یعنی Lift Me Up در مراسم اسکار پرداخت.

 

استایل ریحانا در مراسم اسکار ۲۰۲۳ / مرزهای مد بارداری دوباره تکان خورد! + عکس

ریحانا از اواخر سال ۲۰۲۲ با راکی در رابطه است. این زوج حالا یک پسر دارند و در انتظار به دنیا آمدن دومین فرزند خود هستند.

بیوگرافی ریحانا

ریحانا قسمتی از نام رابین ریانا فنتی «به انگلیسی: ‎Robyn Rihanna Fenty ‌» است که در ۲۰ فوریه سال ۱۹۸۸ «میلادی» در شهر سنت مایکل در کشور باربادوس در منطقه کارائیب متولد شد. ریاحانا تا دیپلم بیشتر درس است؛ به جز خوانندگی، طراحی لباس کرده و بازیگر نیز است.

خانواده ریحانا

ریحانا دریک خانواده بسیار معمولی بزرگ شده است. مادر ریحانا مونیکا حسابدار بازنشسته و پدرش رونالد دریک انبار فله ای سرپرست بود ؛ ریحانا دو برادر بنام های‌ روری و راژاد و دو خواهر و یک برادر ناتنی دیگر از طرف پدرش دارد. ریحانا در کودکی به همراه پدرش درکنار خیابان مشغول دستفروشی می ‌شد ؛ پدر ریحانا بشدت الکلی و معتاد به مواد مخدر کوکائین بود، وقتی ریانا ۱۵ ساله بود پدر و مادرش از هم طلاق گرفتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا