فرهنگیورزشی

فیلم باورنکردنی از آشپزی هادی چوپان در طبیعت

اخیرا فیلم جالبی از هادی چوپان، نایب قهرمان مسترالمپیا ۲۰۲۳ در طبیعت میان کاربران مجازی دست به دست می شود که بسیار پربازدید شده است.

به گزارش عصرگاه، روزهای گذشته بود که هادی چوپان روی استیج مسترالمپیا ۲۰۲۳ حضور پیدا کرد و ناباورانه به مقام نایب قهرمانی رسید. او پس از این اتفاق به حالت قهر صحنه را ترک کرد و حاضران را شوکه کرد.

چوپان پس از آن هم استوری و ویدیوهایی منتشر کرد و به ناراحتی از شکست در مسترالمپیا پرداخت. یک روز بعد هم از لانسفورد، قهرمان مسترالمپیا امسال عذرخواهی کرد و گفت برای سال ۲۰۲۴ تمام تلاش را می کند.

دیروز هم او ویدئویی از تمرین دوباره اش در کالیفرنیا منتشر کرد که باعث شد شایعه اقامت دائم اش در آمریکا بار دیگر سر زبان ها بیفتد. او هنوز به این شایعه واکنشی نشان نداده است.

در طول ساعات گذشته هم ویدئویی از آشپزی هادی چوپان در طبیعت در حال دست به دست شدن است. برخی می گویند که او با شکست اش کنار آمده و می خواهد همه چیز را فراموش کند.

اما برخی هم می گویند که این ویدئو مربوط به پیش از اعزام هادی چوپان به مسابقات 2023 آمریکاست.

به نظر می رسد ناراحتی هادی چوپان از کسب عنوان اخیرش در مسابقات مسترالمپیا 2023 همچنان ادامه داشته باشد.البته استوری‌های انتقادی چوپان در روزهای ابتدایی شکست اش در این تورنمنت حکایت از این موضوع داشت که در حق او ناداوری شده و برنده واقعی لانسفورد نیست.

با این وجود پس از گذشت روزها حالا گرگ پارسی با نگاه متفاوت تری در فضای مجازی فعالیت می کند.

هر چند او هنوز از نایب قهرمانی در مسترالمپیا بسیار دلگیر است، اما ظاهرا قصد دارد با جدیت و پشتکار همیشگی‌اش مسیر را برای قهرمانی ۲۰۲۴ هموار کند.در همین رابطه اکنون این قهرمان پرافتخار کشورمان با انتشار تصویری از تمرینات سنگین اش در اقدامی عجیب خودش را سورنای سلسه اشکانیان نامیده است.

آقای مسترالمپیا 2022 در این رابطه نوشت:الهی میدانی من همان سورنای اشکانیم، اشک هستم اما اشک نمی ریزم، میمیرم اما باخت نمیدم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا