فرهنگی

عکس سکسی و هنجارشکن مهناز افشار روی جلد یک مجله خارجی ؟

مهناز افشار که در یک سال اخیر بیشترین حاشیه های ممکن را داشته حالا با انتشار جلد یک مجله دوباره جنجالی تازه به پا کرده است.

این بازیگر سابق سینما در چند سال اخیر با مهاجرت از ایران، از سینما  فاصله گرفته بود اما چندی پیش اعلام کرد که به زودی در یک فیلم سینمایی بازی می کند. گمانه زنی هایی شکل گرفت که او در این فیلم در صحنه های غیراخلاقی نیز حضور خواهد داشت.

این گمانه زنی ها از پست ها و استوری های اینستاگرامی او برداشت شده بود و البته مبنای رسمی و عینی نداشت. با این همه برداشتن حجاب به صورت کامل و انتشار تصاویر نیمه برهنه در طول یک سال اخیر، از نظر برخی کاربران شبکه های اجتماعی زمینه سازی برای برهنگی در فیلم های سینما بوده است.

البته مهناز افشار تا زمانی که در کشور بود و بازی می کرد حدود اخلاقی و عرفی را رعایت می کرد اما حالا با خروج از کشور ممکن است سرنوشتی شبیه به سرنوشت گلشیفته فراهانی را رقم بزند.

به نظر می رسد بازیگران زن ایرانی با خروج از کشور و حضور در فیلم های هنجارشکن، میدان بزرگ از حواشی را در کنار نام خود ایجاد می کنند تا همچنان در صدر خبرها باشند.

 

پوزیشن خاص مهناز افشار در جلد مجله

برخی کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند که مهناز افشار در تصویری که از او در جلد یک مجله منتشر شده، نوعی خاص از نشستن را انتخاب یا بازنمایی کرده است که معمولا ستاره های سینما و موسیقی یا مدلینگ برای بازنمایی مفاهیم سکسی و تنانه استفاده می شود.

البته او در این تصویر تنها حجاب روسری بر سر ندارد و بدنش پوشیده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا