اجتماعی

علت واقعی خودکشی یک دختر در شیراز از بام یک مجتمع تجاری / مرگ یا نجات ؟

ظهر امروز راس ساعت 12 و 17 دقیقه مرمدی که در کنار مجتمع تجاری نگین واقع در کوی وحدت شیراز بودند، دختری را دیدند که خود را از پشت بام این مجتمع به پایین پرت کرد.

این خودکشی از سوی یک دختر 41 ساله با حاشیه ها و شایعات زیادی روبرو شد.

برخی رسانه های معاند این اقدام به خودکشی را به ماجراهای سیاسی پیوند زدند و حتی نوشتند که این دختر پس از خودکشی درگذشته است که البته همه این خبرها تکذیب شد.

طبق اخبار رسمی اعلام شده، او به واسطه اختلافات خانوادگی ظهر امروز به بالای پشت بام مجتمع تجاری رفته و خود را به پایین پرت کرده است.

طبق خبرها برخی از اعضای او از جمله پا، دست، سر، گردن و کتف این دختر آسیب دیده و در برخی موارد با شکستگی همراه است اما او از این اتفاق جان سالم به در برده و نجات یافته است.

به گفته مسئول آتش نشانی، پنج تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام و اولین گروه سه دقیقه و 10 ثانیه پس از تماس با سامانه به این محل رسیده و تیم‌های تخصصی نجات ارتفاع و تشک نجات و بانوان آتش نشان سریعا اقدام به انجام دستورالعمل‌های فنی کرده و مذاکره با شخص برای دعوت به آرامش را انجام می‌دهند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز با تصریح بر اینکه در حین صحبت تیم‌های نجات این فرد خود را از طبقه پنجم ساختمان هشت طبقه به پایین پرتاب می‌کند، افزود: براساس اظهارات فرمانده عملیات انگیزه شخصی و اختلافات خانوادگی دلیل اقدام خودکشی توسط این فرد بوده است.

جزئیات خودکشی یک خانم در یکی از مجتمع‌های تجاری شیراز‌

‌افشین محمدی دره شوری در خصوص اقدام به خودکشی، خانم 41 ساله‌ای در یکی از مجتمع‌های تجاری شیراز گفت: در بررسی‌های اولیه شاهدان عینی اظهار داشتند که وی پیش از اقدام به خودکشی علت عمل خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرده و خواستار عدم مداخله افراد جهت جلوگیری از اقدام خود شده است.

وی با بیان اینکه تیم جنایی آگاهی شیراز در معیت مقام قضایی بلافاصله در محل حضور یافتند، گفت: بررسی‌های اولیه حاکی است نیرو‌های امدادی و اورژانس اجتماعی همه تلاش خود در جهت جلوگیری از بروز حادثه و اقدام به خودکشی وی را انجام دادند.

سرپرست دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز با تأکید بر اینکه همه ابعاد موضوع در دست بررسی است اظهار داشت: این فرد پس از اقدام به پریدن از یکی از طبقات مجتمع تجاری با تلاش گروه فوریت‌های پزشکی حاضر در محل خوشبختانه از مرگ نجات یافته است و جهت انجام اقدامات پزشکی تکمیلی به یکی از مراکز درمانی استان اعزام شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا