اجتماعیپزشکی

علت بستری شدن آرش میر احمدی در آی سی یو ICU چه بود؟

آرش میراحمدی بازیگر و برنامه ساز تلویزیونی که از مدتی پیش دچار بیماری سرطان شده است در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ICU بستری شده است. پزشکان علت بستری شدن او در این بخش را واکنش بالای بدن او به داروهای شیمی درمانی اعلام کرده اند. این موضوع یعنی داروهای شیمی درمانی در او بیش از حد انتظار اثر داشته است.

این موضوع اگر کنترل شود، نشانه خوبی از تاثیر داروهاست. بنابراین پزشکان تلاش می کنند تا مانع تاثیر ناخواسته و اضافه بر نیاز داروها بر بدن بیمار شوند.

آرش میر احمدی بازیگر شناخته شده و محبوب تلویزیون که اخیرا به بیماری سرطان مبتلا شده بود به تازگی ویدیویی از لحظه تزریق داروهای شیمی درمانی را منتشر کرد.

اولین فیلم از لحظه شیمی درمانی آرش میراحمدی بعد از سرطان

داروهای شیمی درمانی معمولا حس ضعف، کم اشتهایی، تهوع و … ایجاد می کنند. شرایط استریلیزه برای بیماران سرطانی بسیار مهم است و محیط زندگی آنها باید بدون آلودگی ویروسی باشد.

البته بنا به اعلام دوستان و نزدیکان او آرش میراحمدی هم اکنون وضعیت پایدار جسمی دارد و به تازگی از بیمارستان نیز مرخص شده است.

آرش میر احمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کند، شب گذشته در پی یک عارضه جدی کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

همسر او، مرجان صفابخش در این رابطه نوشت: متاسفانه در آخرین شیمی درمانی دکتر متوجه سطح زردی بسیار بالای او شد و دستور داد فورا بستری شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا