فرهنگیکتاب و ادبیات

شوک تلخ حمید هیراد به هوادارانش : هواداران حلالم کنند ، سرطان من درمان پذیر نیست

حمید هیراد خواننده محبوب نسل جوان که در چند سال اخیر با انتشار کارهای متفاوتی توانسته در دل نسل جوان جا باز کند، به تازگی صحبت هایی درباره بیماری اش کرده که شوکه کننده است.

او که پیش از این در یک برنامه تلویزیونی از ابتلایش به بیماری سرطان خون خبر داده بود. او گفته بود «شهریور شش سال پیش بود که یک سری غدد لنفاوی زیر گلویم درآمد. پیگیری کردیم و دیدم که به بیماری سرطان خون دچار هستم و این بیماری ژنتیکی است و از کودکی با من بوده است. البته نگران بیماری نیستم چون به لطف خدا حالم خوب است. این بیماری درمان نمی شود و خب عمر هم دست خداستو با این حال از همه می خواهم مرا حلال کنند»

هیراد هم درباره وضعیت سلامتی خود گفت: شروع بیماری من از سال ۹۵ بود و چیزی نیست که قابل درمان باشد. تا امروز هم نسبت به ذات بیماری پستی‌ها و بلندی‌های خود را داشته‌ام. یک دوره آرام بوده، یک دوره نه. بستگی به شرایط محیطی من دارد؛ آلودگی و استرس و … . از سال ۹۵ هنوز تحت درمان هستم ولی ذات این بیماری که دارم ژنتیکی است و همیشه باید مانند یک کودک مراقب آن باشم. در همه مدتی که گذشته بالاترین چیزی که به من روحیه داده شغلم بوده است و فکر می‌کنم اگر روزی آن را کنار بگذارم اتفاق بدی برایم خواهد افتاد.

او ادامه داد: همه کارهایم را قلبی دنبال کرده‌ام؛ زیرا هنر اصلا جای منطق ندارد. در کشور ما هم با توجه به شرایطی که هست بیشترین فشارها برای موسیقی است ولی کسی از ما هیچ سراغی نگرفت، با این حال اعتراضی نداشتیم. اما وقتی که من موزیسین ببینم که یک نوازنده سازش را به فروش گذاشته از درون تخریب می‌شوم، شاید مردم عادی ببینند و بگویند که یک ساز را می‌فروشد اما او زندگی‌اش را فروخته است. در اینجا ما برای هدفمان با همه وجود می‌جنگیم‌ ولی وقتی به نزدیک شدن آن می‌رسیم، اتفاقی می‌افتد که همه چیز خراب می‌شود و به جایی می‌رسیم که خود من می‌گویم اصلا چرا باید بخوانم؟ ولی با این وجود من این کار را انتخاب کرده‌ام و عاشق آن هستم. شغلم خوانندگی است و مثل همه مردم زندگی می‌کنم. این بیماری در حال درمان است. چیزی نیست که درمان پذیر نباشد ولی عمر، دیگر دست من نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا