سینما و تئاترفرهنگی

رضا عطاران عزادار شد

محمد حاج‌حسینی، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به دلیل نارسایی ریه در بیمارستان درگذشت. این بازیگر در سریال معروف متهم گریخت، دوست پدرزن رامین (رضا عطاران) بود. رضا عطاران در این سریال رابطه خوبی با این بازیگر داشت و درگذشت او عطاران را متاثر کرده است.

دختر این بازیگر گفت: پدرم سال ۱۳۹۱ به هنگام بازی در پروژه‌ای خارج از تهران دچار «برونشیت» مزمن شد و از آن پس این بیماری با او بود و دو هفته قبل به دلیل نارسایی ریه در بیمارستان بستری شد و صبح امروز درگذشت.

او گفت که پدرش علاوه بر بازیگری، ۳۰ سال به عنوان دبیر آموزش و پرورش فعالیت داشته است. محمد جاج حسینی متولد ۱۳۲۱ در شهرری بود که در دوران بازیگری خود با کارگردانانی نظیر تهیمنه میلانی، مجید مجیدی، مصطفی کیایی، کمال تبریزی، رضا عطاران، محمد حسین لطیفی، همایون شهنواز و … همکاری کرد. از جمله نقش آفرینی‌های او می‌توان به بازی در فیلم‌های سینمایی «ضدگلوله» (۱۳۹۰)، «سوپراستار» (۱۳۸۷)، «عینک دودی» (۱۳۷۸)، «بچه‌های آسمان» (۱۳۷۵) و همینطور سریال‌های به‌یادماندنی چون «دلیران تنگستان»، «متهم گریخت»، «سفر سبز»، «دوران سرکشی»، «چهار چرخ» و «خوش غیرت» اشاره کرد. پیکر این هنرمند پنجشنبه گذتشته در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا