فرهنگی

خداحافظی ناگهانی هنگامه قاضیانی از دنیای بازیگری+عکس

هنگامه قاضیانی بازیگر مطرح سینمای ایران که با فیلم «به همین سادگی» ساخته رضا میرکریمی مطرح شد، با انتشار یک متن در اینستاگرام از بازیگری خداحافظی کرد.

متن تلخ پایانی

او در این پست اینستاگرامی تصویری از خودش را با ترانه جدید محسن چاوشی «من باید می رفتم» منتشر کرد نوشت:

خدایا ، به من بیاموز ، چه هنگام اجازه رفتن دهم. God, teach me when to let go🕊️🍃🤍

برای اولین و اخرین بار یک خواهش دارم همه اتون یک جمله زیبا برای خداحافظی بیادگار برام بنویسید .برای همه شماهایی که با عشق بی شرط ، از نسل های متفاوت ، سالها کنارم ایستادید .بگذارید امشب ، در این حس غریب ، اندوه را ، برای یک شب هم که شده، به ضیافت باشکوه زندگی دعوت کنیم.اولین فیلم « سایه روشن » بود .سال ۱۳۷۸ با سینما ، شیدایی هام راهشو پیدا کرد . چرا میگم حس غریب ، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور « عزت الله خان انتظامی » را داشتم ، در پلانی از فیلم بهم گفتند : دخترم حس تعریف کردنی نیست .دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.خانم مهری شیرازی ، استاد باوقار من سینما را با شما اغاز کردم . بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمونم به مردم عزیز در راه دشوار هنر و فرهنگ ، به اندازه وسعم تلاش کردم . قلبتان را میبوسم 🕊️من باید می رفتم با قطاری که برام آخرین گلوله ی آخرین خشاب بودمن باید می رفتم زود زود زود زودیکی تو خاطره هام زخم برداشته بود🕊️وداع من بعد از بیست و چهارسال خدمت با بازیگری .🕊️🍃🤍

هنگامه قاضیانی ایران/تهران ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

زندگی

هنگامه قاضیانی روز سی اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۹ در تهران به دنیا آمد. او هم اکنون ۵۳ سال سن دارد و در سی سالگی بازیگری را آغاز کرد. قاضیانی برای بازی در فیلم به همین سادگی برنده جایزه سیمرغ بلورین هم شد.او آبان ماه پارسال هم به خاطر کشف حجاب مدت کوتاهی بازداشت شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا