اجتماعی

خاطرات و عکس عجیب شادمهر با مادرش / شادمهر به ایران می آید؟

روز گذشته آصفه شوقی پور مادر شادمهر عقیلی در سن 83 سالگی بر اثر کهولت سن و ضعف جسمی ناشی از بیماری قلبی در تهران درگذشت.

گفته می شود که آصفه شوقی پور در سال های جوانی صدای خوبی داشته است.

مادر شادمهر پنج فرزند داشت. در واقع شادمهر سه برادر به نام‌های حمید، محمد تقی و محمد علی و یک خواهر به اسم پروین داشت که از این سه برادر، یکی از آن‌ها حین خدمت سربازی و یکی از آن‌ها در زلزلهٔ رودبار فوت شدند. محمد تقی نیز در سال ۹۲ درگذشت. پدرش نیز در دوران نوجوانی شادمهر درگذشت. نام پدر وی علیقلی عقیلی بود.

جزئیات درگذشت اولین عشق شادمهر عقیلی را با کلیک روی تیتر زیر بخوانید

اولین عشق شادمهر عقیلی درگذشت

خاطرات مادر شادمهر عقیلی

گویا مادر شادمهر اعتقادات مذهبی عمیقی داشته است و شادمهر قطعه گل یاس را که به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تقدیم شده، به خاطر مادرش خوانده است.

گفته شده که شادمهر در اوایل کار برای ورود به رشته موسیقی و هنرستان از سوی مادرش منع شده بود. آنها خانواده فقیری داشتند و مادر و پدر شادمهر دوست داشتند که این فرزندشان درس بخواند، پزشک یا مهندس شود و کمک حال خانواده باشد.

عکسی از شادمهر عقیلی ببینید که همه را شوکه کرد، برای دیدن عکس روی تیتر زیر کلیک کنید:

تصویری از شادمهر عقیلی با سیبیل همه را شوکه کرد!

برخی گفته اند که پس از موفقیت شادمهر در موسیقی، تا مدت ها مادرش با او رابطه گرم و صمیمانه نداشت تا این که شادمهر قطعه گل یاس را خواند و به دامان مادرش برگشت.

شادمهر عقیلی در سال 1380 و پیش از اکران آخرین فیلمش یعنی شب برهنه از ایران مهاجرت کرد. مادر او مخالف مهاجرت بود. وقتی شادمهر مهاجرت کرد از خانواده آنان تنها دو برادر و یک خواهر باقیمانده بود که هر سه در خانواده های خود بودند. از سال 1392 مادر و یک خواهر و برادر باقی ماندند.

بازگشت شادمهر به ایران

برخی منابع غیررسمی خبر داده اند که شادمهر گفته است برای زیارت خاک مادرش به ایران باز می گردد. هنوز معلوم نیست که آیا او ممنوع الورود هست یا خیر! برخی گفته اند مذاکرات برای بازگشت شادمهر به کشور آغاز شده اما هنوز همه چیز در حد شایعه است و خبر رسمی در این باره منتشر نشده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا