فرهنگی

حمله توئیتری به مهناز افشار / تنش و دعوای شدید مهناز افشار با مخاطبانش

مهناز افشار که اخیرا فعالیت توئیتری و اینستاگرامی اش بیشتر شده از یک تغییر بزرگ در خودش خبر داد. تغییری که نشان داد او در روزهای اخیر تنش های شدیدی با مخاطبانش داشته است.

او در تازه ترین توئیتش در توئیتر نوشته: فکر نمی کردم بخشی از من که آرام و صبور بود به بروریزی در توئیتر برسه. آنچه آشنایان و دوستان و مردم از مهناز افشار چهار سال به قبل می شناختن، لبخند و عبور بود. دلیل منطقی داره اما من دلتنگ مهناز افشار بدون خشم و نفرتم!

او پیش از این توئیتی منتظر کرده بود و در آن به موضعات سیاسی و اجتماعی واکنش نشان داده بود. برخی مخاطبان او هم در کامنت های این توئیت، به او حمله کرده و واکنش تندی به اظهاراتش داشته اند.

یکی از کاربرانش نوشته: چی میگی تو زبون بسته؟! چرا میخوای گند خودتو به هررر مناسبتی ماست‌مالی کنی؟ چقدر تو پرویی اخه چقدرررررر. بسیاری دیگر از کاربران توئیتر با همین موضع و البته ادبیاتی تند و تیز تر به او حمله کرده و بابت رفتارهای او از او انتقاد کرده اند.

در پاسخ این انتقادها مهناز افشار نیز در کامنتی در پاسخ به یکی از مخاطبانش که پاسخ او به منتقدان را ستوده است، نوشته: به جایی رسوندنم که سکوت از سر نجابت و تواضعی که داشتم رو هم, دیگه ازش متنفر شدم!

افشار همچنین گفته: هرگز هیچ تنشی که سبب دردسر و مشکل برای هموطنانم بشه رو استقبال نمیکنم!!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا