فرهنگی

جزئیات حمله به کنسرت گروه لیان در تالار وحدت

محسن شریفیان نوازنده و سرپرست گروه موسیقی لیان شب گذشته از حمله عوامل خودسر به کنسرتش خبر داد و اعلام کرد این حمله با درایت عوامل نیروی انتظامی پلیس و حراست مجموعه تالار وحدت خنثی شده است.

هنوز هیچ گروهی مسئولیتی درباره این حمله بر عهده نگرفته است. روز گذشته نیز خبر رسیده بود که برخی عوامل خودسر به کافه‌ای به نام کافه تایپ در مرکز تهران رفته و در آنجا مشکلاتی پیش آمده و حتی زد و خوردی هم شکل گرفته است.

گفته شده این اتفاق در پی عدم رعایت حجاب در این کافه بوده است البته هنوز اطلاعات رسمی بیشتری در این باره اعلام نشده است.

همچنین گفته شده که برخی رفتارهای خارج از عرف کنسرت‌های ایرانی در کنسرت گروه لیان علت احتمالی اتفاقات شب گذشته است.

واکنش محسن شریفیان به حمله

پس از این اتفاقات محسن شریفیان در پستی اینستاگرامی نوشت: همان قدری که به ناعدالتی ها همیشه معترض بوده و هستم…. اما امشب باز مثل ماجرای کنسرت ۱۳۹۳ بوشهر، به من ثابت شد که افرادی هستند که علیرغم تمام فشارها، جلوی بی قانونی می ایستند و دم شان گرم.سپاسگذارم از تلاش بی منت عوامل انتظامی تالار وحدت و حراست بنیاد که محکم در برابر این بی قانونی و حمله ناکام عوامل خودسر و ناشناس ایستادند. .برای گروه سی ساله ی ما زیاد این اتفاق ها افتاده…

او در بخشی دیگر از این پست نوشت: بارها گفته ام حاضر نیستم قطره ای خون از یک نفر بخاطر ما ریخته شود…به ویژه که مخاطبان جان من باشند….با اینکه همه ی تلاشمان را کردیم تا از این اتفاق جلوگیری کنم ولی نشد…از همه ی شما عذر خواهی می کنم… .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا