فرهنگی

حاشیه های جنجالی و بازیگران بی حجاب بزرگداشت آتیلا پسیانی از افسانه بایگان تا فاطمه معتمد آریا

مراسم بزرگداشت آتیلا پسیانی حاشیه های بسیار زیادی داشت. آن چیزی که بیشتر از همه مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار گرفت پوشش خاص برخی از بازیگران در این مراسم بود. افسانه بایگان و فاطمه معتمد آریا در این مراسم بدون حجاب ظاهر شدند و توجه و فوکوس دوربین حاضران را کشیدند.

اما مهم تر از این چهره خاص و بسیار متفاوت خود آتیلا پسیانی بود. لاغری عجیب و غریب او در کنار ریزش موهای صورتش حاکی از بیماری او داشت. اما بیماری او چه بود؟ بسیار گفته اند که او مبتلا به نوعی از سرطان است. البته برخی دیگر نیز گفتند که او دچار عارضه قلبی شده و سکته کرده است. هنوز مشخص نیست که علت اصلی این وضعیت آتیلا پسیانی چیست.

با این حال در میان گمانه زنی ها موضوع ابتلا به سرطان بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است. هنوز خانواده او و خودش در این باره هیچ موضعی نگرفته اند و اعلامیه ای منتشر نشده است.

اما در میان حاشیه ها بیش از همه به موضوع روسری نداشتن فاطمه معتمد ‌آریا و افسانه بایگان پرداخته شده است. این دو با تیپ و استایلی کاملا متفاوت به این مراسم آمدند و فاطمه معتمد آریا بدون حجاب هم بالای صحنه رفت و در کنار پسیانی ایستاد.

گفته می شود که افسانه بایگان حتی گوشاره شیر و خورشید هم در گوش داشته است. البته هنوز معلوم نیست که او به چه معنا و به عنوان چه نمادی از این گوشواره استفاده کرده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. کمی قبل از هم حمید فرخ نژاد بعد خروج از کشور گفته بود که بازیگر ها ی عده هرزه اخلاقی و بی بندبار جنسی هستند، اما رهبر گفتند اکثریت اینها خوب و سالم هستند.
  باید ببینیم حرف فرخ نژاد رو قبول کنیم یا رهبر رو

 2. خوبه والا،
  این دو تا به ظاهر هنرمند سالهاست که کسی بهشون پیشنهاد کار نمیده،
  حالا آومدن از در دیگه ای وارد شدند که برای خودشون نون دونی درست کنند.
  چرا آون موقع که دستمزدهای کلان می‌گرفتن به حجاب اجباری اعتراضی نداشتن.
  شایدم تازه یادشون آومده؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا