اجتماعیپزشکی

جنجال بر سر مرگ آرمیتا گراوند در بیمارستان + عکس

با افزایش جنجال های همیشگی شبکه های اجتماعی، برخی صفحات مدعی درگذشت آرمیتا گراوند، دانش آموز 14 ساله بستری در بیمارستان شده اند.

پیش از این آرمیتا گراوند در حال رفتن به مدرسه بود که طبق تصویر منتشر شده ، دچار سرگیجه شده و بیهوش بر زمین می افتد.

او پس از انتقال به اورژانس ، به بیمارستان فجر نیروهوایی منتقل شد و پس از مدت کوتاهی خبر به کما رفتن او در رسانه ها پیچید.

در این میان برخی رسانه های خارجی و صفحات شبکه های اجتماعی از احتمال درگیری نیروهای حجاب بان مترو با او خبر دادند و گفتند که ممکن است او پس از ضربه حجاب بانان به زمین افتاده و بیهوش شده باشد.

اما در مقابل این ، خانواده او با حضور در رسانه ملی گفتند این موضوع را تکذیب کردند.

با این حال شایبه های رسانه های خارجی درباره این موضوع ادامه پیدا کرد و حتی خبر رسید که آرمیتا درگذشته است. خبر درگذشت او در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخید و موجب پا گرفتن شایعات بسیاری هم شد.

در مقابل محمد حسینی معاون رئیس جمهوری، در یادداشتی در واکنش به این قضایا نوشت:

در یادداشت سید محمد حسینی با عنوان «کرکس‌های ابن الوقت!» آمده است؛

« در مظلومیت نظام اسلامی و رذالت معاندان خارجی، خباثت مزدوران داخلی و ساده لوحی برخی بی خبران که تحت تاثیر عوام‌فریبی آنان قرار می‌گیرند، همین بس که در اتاق های جنگ رسانه‌ای و روانی از هر حادثه‌ ممکن، سوژه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران می‌سازند و با کمک وطن فروشان و خائنان به ملت، سونامی تبلیغاتی راه می‌اندازند. این شگرد شیّادانه و پروژه‌ مزوّرانه از فتنه ۸۸ کلید خورد، توسط عوامل آموزش دیده و مسلح خود چند نفر از معترضان را به قتل رساندند و حتی برای بعضی زنده‌ها مجلس ترحیم برپا کردند و همچون برادران یوسف دیده‌ خود را اشکبار ساختند تا خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های ضدایرانی و بهانه برای حمایت سردمداران نظام سلطه فراهم کنند و “ندای” مخالفت خود را جهانی سازند و عواطف و احساسات مردم کوچه و بازار را علیه حاکمیت برانگیزند، و این حربه در کوتاه مدت تا حدودی برایشان کارساز بود و البته برای عناصر خودفروخته در ازای دریوزگی و خوش رقصی برای اربابان، منافعی چون دریافت پناهندگی و پارو کردن دلار داشت.»

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا