فرهنگی

جنجال بر سر دلیل و علت واقعی فوت و سکته قلبی حسام محمودی

پس از درگذشت تلخ حسام محمودی در ۳۷ سالگی بر اثر ایست قلبی جنجالی های زیادی درباره علت این اتفاق در فضای مجازی ایجاد شده است.

برخی نوشته اند که مشکلات مالی و حرفه ای مربوط به این بازیگر جوان در روزهای اخیر باعث شده بود تا دچار اضطراب و استرس شود و همین موضوع سبب اصلی سکته قلبی او شده است.

برخی هم نوشته اند که مصرف سیگار او در روزهای اخیر افزایش پیدا کرده بود و این می تواند عامل اصلی درگذشت او باشد. در مقابل برخی گفته اند که او اصلا سیگار نمیکشیده است.

در میان حدس و گمان‌ها برخی نیز گفته اند که او پس از حمله و ایست قلبی در شامگاه در خانه اش اظهار درد کرده است و به بیمارستان منتقل شده است.

اما واقعیت و علت واقعی فوت حسام محمودی چیست؟

برخی از بازیگران همکار او گفته اند که حسام شب مثل همیشه به رختخواب می رود و می خوابد و چنان که گفته شده در خواب و بدون این که هیچ اثری از ایست قلبی در او پیداباشد، دچار ایست قلبی شده و درگذشته است و خانواده او صبح متوجه این اتفاق شده اند.

هرچه هست هنوز هیچ یک از نزدیکان او دلیل واقعی و جزییات مربوط به نحوه درگذشتش را اعلام نکرده اند بنابراین تا اعلام این موضوع، همه چیز در حد شایعه است.

ایست قلبی او هرچه باشد، منطقا ناشی از فشارهای عدیده ذهنی و روانی است پس پیشنهاد می شود تا حد امکان فرصتی برای آرام کردن خود اختصاص دهید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. در این سن معمولا ایست قلبی علتی داره اونم از قشر بازیگراش که جای تردید نیست ، که البته بعدا بروز میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا