فرهنگی

جنجال ازدواج شکیرا با تام کروز / واکنش و متلک پیکه به ازدواج معشوقه سابقش

جنجال های زندگی شکیرا خواننده شناخته شده و فوق ستاره اسپانیایی ادامه دارد.

او در تازه ترین تصویری که از خود منتشر کرده، در کنار تام کروز ستاره سینمای هالیوود دیده می شود  و خبرها حاکی از این است که او رسما با این بازیگر امریکایی ازدواج کرده است.

شکیرا سال گذشته پس از خیانت عجیب همسرش جرارد پیکه از او جدا شد و متلک های سنگینی بار او کرد. شکیرا در عکس هایی که به تازگی منتشر کرده بسیار شاد و خوشحال است و گفته که تمامی اتفاق های تلخ قبلی را از سر گذرانده و فراموش کرده است.

جلو دوربین ها تام کروز نیز که در این رویداد حاضر بود، مدتی با شکیرا خوش و بش کرد و با هم عکس یادگاری گرفتند. ابتدا گفته شد که این یک دیدار عادی و معمولی است اما در ادامه برخی رسانه ها از ارتباط عشقی میان این دوسلبریتی نوشتند. نکته مهم این است که شکیرابرای همیشه اسپانیا را ترک کرده و در امریکا زندگی می کندو بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از او پرسیده اند که دلیل این کارش چیست و او هرگز به این سئوال پاسخ نداد تا این که عکس های جدید دلیل او را برای مهاجرت به امریکا آشکار کرد.  تام کروز نیز مدت های طلوانی است که در میامی امریکا زندگی می کند و حالا گویا رابطه اش با شکیرا را علنی کرده است.

شکیرا در ژوئن سال گذشته اعلام کرد که به رابطه ۱۱ ساله خود با پیکه که به او خیانت کرده، پایان داده است. شکیرا مدتی پیش تصمیم به ترک اسپانیا گرفت و در میامی آمریکا ساکن شد.

جرارد پیکه بازیکن تیم بارسلونا نیز پس از انتشار این عکس ها یک استوری منتشر کرده و نوشته زندگی با فراز و نشیب هایش ادامه دارد. اما پس از مدتی این استوری را پاک کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا