اجتماعی

جزئیات کشف جسد مرموز مرد جوان در ساختمان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

روز گذشته جسد یک مرد جوان در محل ساختمان دانشگاه آزاد تهران واحد علوم و تحقیقات پیدا شده است. به نظر می رسد که او به طرز فجیعی کشته شده باشد. گفته شده که دست های او قطع شده  شواهد اولیه نشان می دهد که از بلندی نیز پرت شده است.

کسی که این جسد را کشف کرده به پلیس اعلام کرده است که ساختمان یاد شده نیمه کاره است، یک روز که از کنار ساختمان می گذشتم چشمم به جنازه افتاد نزدیک که شدم، بوی بد به مشامم خورد. و به سرعت به حراست دانشگاه  پلیس اطلاع دادم.

هنوز جزئیات این موضوع رسانه ای نشده است.

تحقیقات مأموران پلیس در محل حادثه، حکایت از آن داشت که جسد کشف‌ شده متعلق به هیچ‌ یک از کارمندان یا دانشجویان دانشگاه نیست، اما مشخص هم نیست مرد جوان قبل از مرگ چگونه به این مکان آمده‌است.

از سوی دیگر تیم پزشکی قانونی علت مرگ را سقوط از ارتفاع اعلام کردند، اما جسد برای مشخص‌ شدن علت اصلی مرگ و شناسایی هویت آن به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه بازپرس دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته محل حادثه را صادر کرد تا زوایای پنهان مرگ مشکوک مرد جوان برملا شود.

در خرداد ماه امسال خبرگزاری رکنا از کشف جسد مثله‌ شده یک زن در اطراف میدان آزادی تهران خبر داد. بنابراین گزارش جسد او در یک ساک ورزشی قرار داده شده بود. پس از آن هم خبرگزاری‌های ایران از کشف جسد زنی دیگر در یک یخدانی در کنار سطل زباله در محله خزانه تهران خبر دادند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا