اجتماعی

جزئیات ماجرای آدم ربایی، بریدن و دزدیدن موی دختران در تهران + تکذیب پلیس

طبق این گزارش های عده ای ناشناس با خودرو اقدام به آدم ربایی و دزدیدن دختران بی حجاب می کردند و سپس موهای آنان را از ته می زدند.
این گزارش های به زودی در شبکه های اجتماعی وایرال شد و نگرانی های بسیار گسترده ای را موجب شد.

بلافاصله پس از این اتفاق، رسانه ها نیزبه ماجرا پرداختند و حتی برخش نوشتند که در مناطقی از تهران از جمله شهرک غرب، پونک، صادقیه و … این اتفاق رخ داده است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران گفت: در پی انتشار خبر با موضوع «قیچی کردن موهای دختران در تهران توسط سرنشینان برخی خودروهای شخصی» ، موضوع به قید فوریت بررسی و در دستور کار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران گفت: خبر دزدیدن و قیچی کردن موی دختران در تهران دروغ بود.

سرهنگ بابک نمک‌شناس؛ رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در پی انتشار خبری با موضوع “قیچی کردن موهای دختران در تهران توسط سرنشینان برخی خودروهای شخصی “موضوع به قید فوریت، بررسی و در دستور کار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی مشخص شد تاکنون هیچ‌گونه طرح شکایت یا تماسی با موضوع خبر منتشره به پلیس تهران بزرگ واصل نشده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: ضمن توصیه و تاکید بر رعایت هنجارهای اجتماعی، پلیس نسبت به رفع هرگونه عامل تهدیدکننده عینی و ذهنی احساس امنیت شهروندان اقدام و پیگیر موضوع انتشار خبر فوق از خبرگزاری منتشرکننده است.

به گزارش تسنیم، روز گذشته یکی از رسانه‌ها در گزارشی مدعی شده بود که سرنشینان چند خودرو، اقدام به دزدیدن و کوتاه کردن موی آنها کرده بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا