فرهنگی

جزئیات دقیق رئالیتی شو ناتو با اجرای علیمردانی در فیلم نت

رئالیتی شوها در ایران جوا داده است. بعد از بازی مافیا و شهروند که مدت ها نقل محافظ بود و همه تماشا می کردند، جوکر به میدان آمد و میدان داری کرد. بعد از آن هم رئالیتی شوهای بسیاری در شبکه های اجتماعی و حتی تلویزیون پخش شده است.

اما حالا یک رئالیتی شو جدید پا به عرصه گذاشته است که نه شبیه مافیاست و نه شبیه جوکر اما شبیه هر دو این برنامه ها هم هست.

رئالیتی‌شوی «ناتو» با اجرای محمدرضا علیمردانی از دوشنبه چهارم اردیبهشت در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود. در رئالیتی‌شوی «ناتو» به کارگردانی مهدی صفی‌یاری چند بازیکن حضور دارند. در طول مسابقه ۱۰پرسش سخت و گاهی اوقات خنده‌دار از آنها پرسیده می‌شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ درست برسند.

در صورتی که بازیکنان به هر سوال، جواب درست بدهند مبلغی را به عنوان جایزه دریافت می‌کنند و به ازای هر جواب غلط، همان مبلغ از جایزه آنها کم خواهد شد. از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را بر عهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می‌کند هیچ‌کس حتی مجری برنامه، از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد. این رئالیتی‌شوی جدید به‌طور اختصاصی و هفتگی توسط پلتفرم فیلم‌نت منتشر خواهد شد. «ناتو» در ۲۱ قسمت پخش خواهد شد و هر قسمت از این برنامه زمانی بین ۵۱دقیقه تا ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه دارد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا