فرهنگی

تیزر و عکس های جدید رضا عطاران و پژمان جمشیدی در فیلم ویلای ساحلی

کیانوش عیاری فیلمساز برجسته ایرانی که ساخته های اخیرش عمدتا با ممیزی و عدم اکران روبرو شده‌اند، حالا در تازه ترین پروژه خود سراغ ساخت یک فیلم کمدی رفته و با حضور رضا عطاران و پژمان جمشیدی دو بازیرگ پو.لساز سینما «ویلای ساحلی» را آماده نمایش کرده است.

ترکیب عیاری، عطاران و جمشیدی به تنهایی می‌تواند پای بسیاری از سینمادوستان را به سالن های سینما بکشد جالب این که نام کیومرث پوراحمد کارگردان مطرح سینما هم در فهرست بازیگران این فیلم وجود دارد. حالا این فیلم با پایان مراحل فنی اماده نمایش شده و در همین زمان نیز تصاویری از این فیلم برای نخستین بار منتشر شده است.

رضا عطاران و پژمان جمشیدی در نمایی از ویلای ساحلی: عصرگاه
رضا عطاران و پژمان جمشیدی در نمایی از ویلای ساحلی: عصرگاه

در «ویلای ساحلی» با نام قبلی «رکر» رضا عطاران، پژمان جمشیدی، ریما رامین‌فر، فرگل فربخش، یوسف خسروی، علی پناهی با معرفی شووار کریم‌زاده، با حضور علی سرتیپی و زنده‌یاد کیومرث پوراحمد بازی کرده‌اند.

عیاری حدود یک ماه قبل به بهانه‌ سالروز تولدش گفته بود: «داستانِ فیلم ویلای ساحلی، شیرین است و فکر می‌کنم به شدت برای مخاطب جذابیت داشته باشد.»

عیاری طبق آنچه پیش‌تر اعلام کرده، در تدارک است تا فیلم خود را تابستان امسال و پس از عزاداری‌های دهه اول محرم روی پرده سینماها اکران کند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا