اجتماعی

تتلو لباس بی حجاب و بدن دوست دخترش را سانسور کرد + عکس

امیر تتلو که به خاطر فحاشی های بسیار زیاد و حواشی بی پایانش شناخته می شود، در روزهای اخیر با انتشار تصویری از خودش و یک دختر جوان که گفته شده دوست دختر جدیدش است، حاشیه تازه ای به پا کرده است.

تتلو در این عکس کنار دختری است که لباسی باز پوشیده و بخشی از بدن او در ناحیه سینه پیداست. به همین خاطر هم امیر تتلو ، با استفاده از ایموجی یک قلب سیاه در ناحیه مورد نظر، تصویر او را سانسور کرده است.

سانسور عکس برهنه دوست دختر تتلو

جالب این که تتلو تا پیش از ین تصاویر برهنه دختران را منتشر می کرد و حالا گویا سر عقل آمده است.

البته گویا تتلو این دوست دختر جدیدش را پیشتر هم رونمایی کرده بود.  او پس از عوض کردن چندین دختر به عنوان دوست و نامزد و همسر و … به تازگی با یک دختر نوجوان دوست شده و او را دختر خودش توصیف کرده است. او در ویدیویی که از خودش و این دختر نوجوان منتشر کرده، بر لبه استخر یک خانه ویلایی با هم قدم می زنند و همدیگر با در آغوش می گیرند. برای دیدن عکس رونمایی تتلو از دوست دخترش روی تیتر زیر کلیک کنید:

رونمایی از دوست دختر تتلو

تتلو بازهم دوست دختر عوض کرد؛ این بار یک دختر 16 ساله + عکس

جنجال با فحش ناموسی در کنسرت

پیش از این هم تتلو در کنسرتی که در ترکیه پرگزار کرد، حاشیه های بسیاری ساخت. البته گویا کنسرت جدید تتلو در آلمان هم که به زودی قرار است برگزار شود، حاشیه های زیادی دارد. . به تازگی ویدیویی از یک درگیری و دعوای ناموسی در کنسرت اخیر امیر تتلو منتشر شده که در حال وایرال شدن است. در این ماجرا ابتدا میان دو نفر از حاضران در کنسرت دعوا و بزن بزن شکل می‌گیرد. گویا یکی از طرفین دعوا با دوست دختر دیگری کارهای ناشایست انجام داده و همین موضوع باعث درگیری شده است. برای دیدن عکس و خبر این ماجرا روی تیتر زیر کلیک کنید:

درگیری ناموسی با الفاظ رکیک در کنسرت امیر تتلو+عکس

درگیری ناموسی با الفاظ رکیک در کنسرت امیر تتلو+عکس

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا