اجتماعی

باورتان میشود این زن زیبا بعد اسید پاشی به این وضع افتاده باشد !/ عکس

پس از اسید پاشی وحشتناک به دختر زیبای مدلینگ ، چهره این دختر 21 ساله دچار جراحت و سوختگی زیادی شد . اما بعد از گذشت 4 ماه گویی معجزه رخ داده است !

به گزارش  عصرگاه ، پس از اسید پاشی وحشتناک به دختر زیبای مدلینگ ، چهره این دختر 21 ساله دچار جراحت و سوختگی زیادی شد . اما بعد از گذشت 4 ماه گویی معجزه رخ داده است ! حالا این دختر جوان صورتی زیبا و جذاب دارد و آثار سوختگی اسید نیز به طرز عجیبی بهبود یافته است

صورت اسید پاشی مدلینگ 21 ساله بعد از چند ماه دیده شد ، او که دوره ی درمانی جدی را سپری کرده بود با بهبودی شگفت انگیز چهره اش نوشت ” حالا زمان پایان دادن به پنهان شدن است”.

دختر جوان چند ماه پیش زمانی که همراه پسرعمویش داخل خودرو و پشت چراغ قرمز توقف کرده بودند قربانی اسیدپاشی خیابانی شد ، حادثه ای که در شرق لندن رخ داد و مدلینگ جوان هندی را به شدت دچار جراحت کرد حالا با نتیجه ی امیدوارکننده درمان باز منتشر شد.

“رشام خان” در ماه ژوئن در بکتون از طریق پنجره ماشین مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت و دچار سوختگی شدید شد ، سوختگی در صورت و بدن او آثار دلخراشی را برجای گذاشته بود .طی چند ماه بعد از این حادثه “رشام” 21 ساله دوره درمانی خاصی را سپری می کرد و تمام این مدت هیچ تصویری از خود منتشر نکرد چرا که سوختگی صورت او برایش ناراحت کننده بود و دوست نداشت دیگران این ناراحتی را احساس کنند .

4 ماه از ان حادثه می گذرد و حالا مدلینگ جوان تصاویری جالب توجه از بهبودی خود منتشر کرده و نوشت “حالا زمان پایان دادن به پنهان شدن است”. او عکسهایی از روند بهبودی خود منتشر و نظرات مثبت بسیاری دریافت کرد.

بهبودی چهره اسیدپاشی شده “رشام” شگفت انگیز است و این نتیجه ی امیدواری و انگیزه ی بالای او در ادامه دوره های درمانی بود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا