اجتماعی

باورتان میشود این دختر زیبای مدلینگ یک زمانی گدا بوده است!؟/ عکس

دختری که روزی در خیابان ها گدایی می کرد،اکنون در رده بهترین مدل ها ایستاده است و کسی باور نمی کند که این دختر روزی گدا بوده است.

به گزارش عصرگاه ، دختری که روزی در خیابان ها گدایی می کرد،اکنون در رده بهترین مدل ها ایستاده است و کسی باور نمی کند که این دختر روزی گدا بوده است. نقطه عطف زندگی “لورنا تاکر” در بدترین روزهای عمرش رخ داد: زمانی که این دختر در 17 سالگی در چهار راه چارینگ کراس لندن مشغول گدایی برای پول مواد بود و یک موسسه مدلینگ او را شناسایی کرد تا بعدها به یک مدل موفق بدل گردد.

لورنا حالا 30 سالگی را رد کرده و هفت سال است که پاک شده است. او برای بزرگترین برندهای جهان کار مدلینگ انجام داده و حتی در زمینه مستندسازی نیز در سطح جهانی فعالیت می‌کند.اما تمام این موفقیت‌ها باعث نمی‌شود تا اون روزهای سختش را فراموش کند: مثلا وقتی که 15 ساله بود و از خانه فرار کرد؛ تصمیمی که باعث شد او کارتن خواب و مصرف کننده هروئین شود.

به همین دلیل، لورنا از برنامه حمایت از جوانان بی‌خانمانِ ایندیپندنت حمایت کرده است تا به افرادی که روزی مانند جایی برای خوابیدن نداشتند، کمک شود.لورنا می‌گوید: «کارتن خواب شدن و حس بی‌ارزشی پس از آن، واقعا سخت است و نمی‌توان به این راحتی آن را فراموش کرد. دوست دارم مردم این را متوجه شوند و هر کسی را که در جاهای تاریک می‌بینند درک کنند.

یا افرادی که از بیماری‌های روانی رنج می‌برند و حالا قصد برگشت به روال عادی را دارند. همین رهایی از استرس پس از بی‌خانمانی یکی از گام‌های بزرگ ترک اعتیاد است.»

لورنا تاکر به همراه مادر و چهار برادر و خواهرش در هرتفوردشایر زندگی می‌کرد و پدرش نیز نزدیکشان بود. او می‌گوید: «زندگی خانوادگی دشواری داشتند اما بدون عشق هم نبود.» اما رابطه لورنا و خانواده‌اش در سال‌های نوجوانی بدتر شد. به همین خاطر، او در 15 سالگی از خانه فرار کرد. البته او مدت کوتاهی را با خانواده یکی از دوستانش سپری کرد اما پس از آنکه آن خانواده گفتند لورنا باید نزد خانواده خودش بازگردد، او تصمیم گرفت تا در خیابان‌ها زندگی کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا