فرهنگی

بازیگر محبوب سینما فیلمی از فحاشی رکیک و جنسی منتشر کرد

شاید باور نکنید! حق دارید. اما پرویز پرستویی در پستی اینستاگرامی ویدیویی منتشر مرد که سراسر فحاشی است و در آن دو نفر خطاب به همدیگر الفاظ رکیک جنسی به کار می برند.

این ویدیو مربوط به یک گفت‌وگو !!! میان گروهی است که خود را اپوزیسیون معرفی میکنند. در این ویدیو دو نفر به نام های امیرعباس فخر آور و سعید سکویی در میانه بحث دعوا می‌کنند و به رکیک ترین الفاظ به همدیکر فحاشی می کنند.

پرویز پرستویی با انتشار بخشی از این ویدیو در اینستاگرامش نوشته: . واقعا واز ته دل، پوزش از همه عزیزانی که این پست صوتی رو گوش می کنند …هرچه کردم که این الفاظ رکیک را پنهان کنم یا اصلا ازگذاشتن این پست صوتی صرفنظر کنم نتوانستم .باز هم عذر بنده رو بپذیرید ،این یک واقعیتی است از عده ای روشنفکر نما که سرشب، بحثشان را با ادبیات کهن شروع می کنند و دم صبح کارشان به این الفاظ می کشد!اگر دقت کنید متاسفانه نامدار هم هستند !فقط با شنیدن صحبت های این آقایان،سوالی همیشگی و مهم به ذهن هر مخاطب منصف می آید ،اصلا این مدعیانمعنی واقعی دو کلمه ادب و دموکراسی را حتی یکبار نه در زندگی معمولیشان که حتی برای ریا در لغت نامه ها جستجو کرده اند؟این فقط تکه ای کوتاه از رفتارشان باهمدیگر در یک فضای مجازی است .در دنیای واقعی با هم چگونه اند؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا