دانش و فناوری

بازیگر سریال The Last of Us برای فصل دوم مشخص شد/عکس

تولید فصل دوم سریال The Last of Us هنگام اتمام اعتصاب سراسری نویسندگان و بازیگران هالیوودی آغاز خواهد شد. کاراکتر جنجالی ابی (Abby) نقش مهمی در فصل تازه خواهد داشت و طبق گفته کریگ مازین، شورانر سریال، بازیگر موردنظر برای این نقش انتخاب شده است. او در گفتگو با روزنامه لوس‌آنجلس تایمز تائید که بازیگر موردنظر خود را پیدا کرده‌اند.

به گزارش عصرگاه، کریگ مازین اعلام نکرد که چه فردی قرار است نقش ابی را بازی کند. البته کاربران شبکه‌های اجتماعی شروع به مطرح کردن تئوری‌های تازه کردند. طبق شایعات و بر اساس بررسی مطالب شبکه‌های اجتماعی، نقش ابی به شنون بری، بازیگر استرالیایی رسیده است. او نقش مهمی در دو سریال جدید آمازون به‌ نام‌های The Wilds و Hunters ایفا کرده است و بازیگر چندان شناخته‌شده‌ای میان مخاطبان سریال‌های تلویزیونی نیست.

پرسش اساسی آن است که چطور طرفدارهای لست اف آس، شنون بری را پیدا کرده‌اند. بررسی‌ها نشان داده که این بازیگر، نیل دراکمن به همراه پدرو پاسکال و بلا رمزی و اکانت رسمی سریال را در اینستاگرام فالو کرده است. این نمی‌تواند مدرک درستی باشد و هر فردی قادر به فالو کردن صفحات برجسته و بازیگران مشهور است. اما شنون بری در سال 2020 یک توییت منتشر کرد که سرنخ مهمی برای طرفداران به‌حساب می‌آید.

این بازیگر استرالیایی در سال 2020 و حین انتشار بازی The Last of Us 2، توییت مهمی منتشر کرد که سریعاً حذف شد. او اذعان کرد که ظاهرش به شخصیت ابی شباهت دارد و نوشت: «قبول، افراد زیادی به من گفتند که قیافه‌ام به ابی از بازی لست آو آس شباهت دارد و واو آن‌ها تا حدی راست می‌گویند.» شباهت او به شخصیت ابی احتمالاً باعث شده تا تیم کارگردانی او را به‌عنوان بازیگر جدید فصل دوم جذب کنند. با اتمام روند انتخاب بازیگر برای فصل جدید و اینکه شنون بری دیگر بازیگران و سازندگان سریال را فالو کرده است، باید حضور را قطعی بدانیم.

فصل دوم The Last of Us قرار است وقایع بازی دوم را پوشش دهد و ابی بدون شک نقش مهمی خواهد داشت. او یکی از شخصیت‌های اصلی بازی دوم است که کنترل او چندان به مذاق طرفداران خوش نیامد.

قرار است داستان بازی دوم در طی چند فصل روایت شود و ممکن است حتی وقایع سریال از بازی پیشی بگیرد که این نکته تائید نشده است. مدیریت HBO انتظار داشت که فصل دوم در سال 2025 پخش شود. اعتصاب سراسری هالیوود باعث ایجاد تأخیر در تولید سریال و دیگر پروژه‌های مهم شده است.

چرا سریال Last of Us در قد و قواره بازی اصلی نبود؟

شنون بری لست اف آسکریگ مازین معتقد است که اعتصاب سراسری به زودی تمام می‌شود و آن‌ها بلافاصله تولید فصل دو را آغاز می‌کنند. اعتصاب سراسری هالیوود از سال 1960 تابه‌حال بی‌سابقه بوده است. نویسندگان و بازیگران به طور هم‌زمان دست از کار کشیده‌اند تا شرایط کاری و دستمزد آن‌ها بهبود پیدا کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا