فرهنگی

بازیگر سریال خانه سفید در کنار همسرش /عکس

عباس غزالی و همسرش عکس جدیدشان را با تیپی جالب منتشر کردند.

به گزارش عصرگاه به نقل از وقت صبح، در این تصویر عباس غزالی و همسرش با تیپ چریکی دیده می شوند.

همیشه دنبال تفاوت هستم

ایسنا: عباس غزالی خاطرنشان کرد: تا به حال نقشی که بتوانم در آن جدی، منظم و مثبت باشم را نداشتم و از آنجا که همیشه به دنبال تفاوت هستم و دلم می‌خواهد رو به جلو حرکت کنم و در عین حال انتظار مخاطبانم برایم مهم بوده و هست، همیشه خدا را شکر می‌کنم که توانستم موفق باشم و در سریال «حانیه» نیز یکی از نقش‌های اصلی را ایفا کنم.

«حانیه» سریالی است که یک قصه خوب انقلابی به همراه دارد و به شخصیت سعید خوب پرداخته است و در عین حال داستانش را خوب روایت کرده است.

از همان ابتدا هم این احساس را داشتم که مردم جذب «حانیه» خواهند شد که خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد و مردم ارتباط خوبی با این سریال برقرار کردند و من مثل همیشه خدا را شکر می‌کنم.

غزالی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش به سختی‌های سریال «حانیه» در شهر یزد اشاره کرد و یادآور شد:

اگر برای رسیدن به خوبی‌ها، آرامش و نتیجه مثبت سختی به همراه نباشد، اصولا هیچ کاری سرانجام خوبی نخواهد داشت. در کل معتقدم که اگر سختی در خدمت کار باشد و برای بهتر شدن پروژه انجام بگیرد، دلنشین و شیرین خواهد بود.

به هر حال روایت داستانی «حانیه» مربوط به شهر یزد می‌شد و باید در آنجا تصویربرداری می‌کردیم. در کل دو ماه در شهر یزد مشغول تصویربرداری بودیم که به نظرم کار کردن در یزد شخصا برای من شیرین بود. چراکه توانستم با آثار باستانی و بناهای تاریخی ارزشمند آنجا آشنا شوم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا