اجتماعی

التماس مظلومانه امبر هرد بعد از شکست از جانی دپ؛ به من سنگ نزنید

امبر هرد بازیگر برجسته هالیوودی که در دو سال اخیر تحت تاثیر جدایی و دادگاهش در مقابل جانی دپ بسیار مورد توجه رسانه ها بوده است، با احالی التماس گونه به مردم گفته: این همه به سمت من سنگ پرتاب نکنیدآنچه تجربه کردم مسیر حرفه‌ای من را به پایان نمی‌رساند.

پس از اینکه جانی دپ از اولین فیلم خود بعد از دادگاه پرحاشیه شکایتش از امبرهرد همسر سابق رونمایی کرد، حالا امبرهرد در شهر سیسیل و در جشنواره فیلم تائورمینا اولین نمایش فیلم «در آتش» را تجربه کرده است.

هرد در حاشیه این جشنواره در اولین گفت و گوی رسانه‌ایش پس از شکست حقوقی از جانی دپ به ددلاین گفته: «چیزی که نمی‌توانم کنترل کنم این است که غرورم در این پروژه و همه تلاش‌هایمان در این فیلم تحت‌الشعاع کلیپ‌ها و مسائل حاشیه دیگر قرار می‌گیرد. من کنترلی روی داستانهایی که آدم‌ها برایم می‌سازند ندارم. در حال حاضر تنها چیزی که می‌خواهم این است که این همه سنگ به سوی من پرتاب نشود».

تازه‌ترین عکس امبر هرد

او گفت: من یک بازیگرم و اینجا هستم که یک فیلم را حمایت کنم. و این چیزی هست که کسی نمی‌تواند به خاطرش از من شکایت کند.

هرد ادامه داد: «شاید دیگران این را ندانند، اما من از 16 سالگی یعنی تمام دوران بزرگسالی‌ام بازیگر بوده‌ام. شاید دیوانه وار برسد اما این یعنی من دهه‌ها در این صنعت کار کردم. من فقط می‌خواهم فیلم بسازم و به عنوان یک بازیگر مورد قدردانی قرار بگیرم. نمی‌خواهم هربار برای اینکه به عنوان بازیگر بازی کنم، به صلیب کشیده شوم.آنچه تحمل و تجربه کرده‌ام، مسیر حرفه‌ای من را به هیچ وجه نمی‌سازد و بدون شک به مسیر حرفه‌ای من پایان نمی‌دهد.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا