سینما و تئاترفرهنگی

افشای راز فرار سحر قریشی از ایران/ شوهر سابق: سحر در حد دبستان درس خوانده است

شاید هیچ کس نداند که سحر قریشی به چه دلیل از ایران رفته است. همه فکر می‌کنند او برای کسب پول و ازدواج با تتلو از ایران رفت اما واقعیت این است که او از ازدواج اولش فراری بود و به همین دلیل ایران را ترک کرد اما در ترکیه با امیر تتلو رابطه برقرار کرد و اصطلاحا وارد ازدواج سفید با او شد.

سحر تا وقتی که در ایران متاهل بود از طرف شوهرش اجازه بازی در فیلم ها را نداشت. شوهر او به دلایلی از جمله فاسد بودن برخی آدم های سینماگر و پیشنهادهای جنسی که برخی از آنان به سحر داده بودند، مخالف بازیگری همسرش بود. اما سحر قریشی چندین بار به صورت پنهانی سعی کرد تا در فیلم‌های مختلف بازی کند و همین موضوع سبب اختلاف میان انها شد.

مهران اخوان ذاکری همسر سابق سحر قریشی گفته: سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت. وی در ادامه گفته بود: من دیگر دوست نداشتم سحر بازیگری را ادامه دهد. وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد و مدت ها هیچ خبری از او نداشتم.

او گفته: در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجاز کار به او داده بودم، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. من از نظر شرعی راضی نبودم همسرم این کار را ادامه دهد. اخوان ذاکری با اشاره به اینکه تقریبا اکثرا تهیه کنندگان با شنیدن عدم رضایت من از سحر در فیلم هایشان استفاده نکردند، گفته بود: تهیه کننده سریال دلنوازان با من برخورد بدی کرد و از او برای سریالش استفاده کرد.سحر در مصاحبه های زیادی گفته است دیپلم دارد. شما به من بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته است؟ او در حد دبستان درس خوانده است. تصمیم خود را گرفتم و خواستم از او جدا شوم و طلاقش دادم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا