فوتبالورزشی

افشاگری جدید درباره طارمی و باشگاه فوتبال میلان

پدرو پینو، مدیربرنامه‌های مهدی طارمی افشاگری جدیدی درباره نرفتن این بازیکن به تیم فوتبال میلان مطرح کرد.

قصه از این قرار است که چندی پیش از انتقال مهدی طارمی از پورتو به میلان خبر می رسید اما به یکباره باشگاه پورتو از ماندنی شدن طارمی خبر داد.

طبق اخبار گذشته، عدم توافق در کمیسیون مدیربرنامه‌های این بازیکن و بندهای پاداش، مانع از پیوستن طارمی به روسونری شده بود؛ حال پدرو پینو، مدیر برنامه‌های مهاجم ایرانی پورتو می‌گوید که میلان دو ماه با ایجنت‌های اشتباه صحبت کرده و اصلاً صحبتی از کمیسیون در میان نبوده است. پدرو پینو، در خصوص منتفی شدن انتقال طارمی به میلان می‌گوید:

میلان هرگز با من برای مهدی طارمی تماسی نداشت! این بازیکن به آن‌ها هشدار داده بود که با ایجنت‌های اشتباهی در حال صحبت‌اند؛ اما دو ماه به همین منوال گذشت. هم‌چنین دستمزدی که به طارمی پیشنهاد شد، با ارزش او هم‌خوانی نداشت. مذاکرات هیچ‌وقت به جایی نرسید که در مورد کمیسیون صحبتی شود.

لب گرفتن مرد هوسران گران تمام شد / اخراج و برکناری رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم زنان اسپانیا

ما (پینو و طارمی) هیچ دخالتی در مذاکرات بین باشگاه‌ها نداشتیم. پس از توافق بین دو باشگاه، میلان با طارمی تماس گرفت و طارمی بار دیگر تأکید کرد که ایجنتش چه کسی است؛ اما میلان حتی پس از آن هم با افراد اشتباهی مذاکره کرد! من هنوز نمی‌دانم چرا آن‌ها این کار را انجام دادند. هیچ باشگاهی در دنیا وجود ندارد که خودش انتخاب کند چه کسی نماینده یک بازیکن است

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا