فرهنگی

آیا آیسان آقاخانی همسر دهه هفتادی محمد رضا گلزار است ؟

از ظهر امروز بسیاری از فن پیج های اینستاگرامی مربوط به محمد رضا گلزار در حال انتشار ویدیویی هستند که این بازیگر سابق سینما را در حال راه رفتن با یک دختر جوان در تهران نشان می دهد.

گلزار در این ویدیو دست دختر جوان را گرفته و به نظر می رسد که از دفتر ثبت عقد و ازدواج بیرون آمده اند..

عقد گلزار با یک دختر 26 ساله

گفته می شود محمد رضا گلزار 46 سال دارد و با دختری جوان ازدواج کرده که 20 سال از او جوان تر است. البته این ازدواج ها در میان افراد سلبریتی بسیار رایج است. اما معلوم نیست این خبر درست باشد یا نه و تا تایید رسمی از سوی گلزار نشود، امکان تایید آن نیست.

آیسان آقاخانی کیست؟

اما همسر او کیست؟ می‌گویند نام همسر گلزار آیسان آقا خانی است. آیسان در زبان ترکی به معنی ماه است. در واقع به معنی شبیه ماه است و از نام های رایج ترکی است. گفته شده که او اهل زنجان است و در خرداد سال 1376 به دنیا آمده است.

گفته شده که او بیش از یک سال است که به عنوان نشان کرده گلزار با او آشنایی و ارتباط دارد. آیسان آقاخانی اگرچه زاده زنجان است اما در تهران زندگی می کند و گفته شده که او برای تحصیل در دانشگاه های تهران به پایتخت آمده است.

 

هنوز واقعا هیچ چیزی معلوم نیست که آیا این دختر جوان همسر یا نامزد گلزار باشد و تصاویری که از او منتشر شده، همین دختر جوان باشد. خود گلزار هم تاکنون واکنشی به این حجم از اخبار در این باره نداشته است

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا