فرهنگیکتاب و ادبیات

اسنوپ داگ مصرف گل و ماریجوانا و حشیش را ترک کرد؛ شما چطور؟

اسنوپ داگ رپر معروف امریکایی که در دو دهه اخیر بسیار مشهور و معروف شده است، اعلام کرد که دیگر ماریجوانا و مصرف دیگر مخدرها را برای همیشه ترک خواهد کرد.

او پنجشنبه شب این هفته در شبکه اجتماعی ایکس و اینستاگرام اعلام کرد : «استعمال دخانیات را ترک کرده‌ام. پس از تأمل بسیار و گفت‌و‌گو با خانواده‌ام، تصمیم گرفتم که دخانیات را ترک کنم. خواهشمندم در این ایام به حریم خصوصی من احترام بگذارید.»

بازیگر «شیفت روزانه» و «فیلم ترسناک ۵»  علت ترک دخانیات را ذکر نمی‌کند و فاش نمی‌سازد که آیا هدف او ترک ماریجوانا است یا نه اما بسیاری گمانه‌زنی می‌کنند که این بازیگر و رپر ۵۲ ساله برای حفظ سلامت ریه تصمیم به ترک ماریجوانا گرفته است.

یکی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌نویسد: «احتمالاً فقط یک کمپین تبلیغاتی است برای راه‌اندازی خط تولید ویپ یا ماریجوانای خوراکی یا چنین چیزی.» دیگری می‌گوید: «اسنوپ بدون دخانیات مثل زمین بدون آب است.»

اسنوپ سال‌ها پیش از قانونی شدن مدافع ماریجوانا در ایالات متحده بود. کالیفرنیا که محل سکونت این رپر است اولین ایالتی بود که استعمال این ماده را برای مصارف پزشکی مجاز اعلام کرد. کمپانی «لیفس» اسنوپ که در سال ۲۰۱۵ در دنور تأسیس شد به صورت تخصصی گونه‌های مختلف ماریجوانا را تولید می‌کند. اسنوپ اغلب روی صحنه و در حال اجرا ماریجوانا می‌کشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا