فوتبالورزشی

پشت پرده اخراج ناگهانی و شبانه محمود فکری از سایپا

محمود فکری سرمربی تیم فوتبال سایپا به طور ناگهانی از تیمش اخراج شد و خبر این اخراج اواخر شامگاه منتشر شد. بسیاری از فوتبالدوستان با عنوان برکنار شبانه در تیم سایپا این موضوع را بازتاب دادند.

پشت پرده درگیری در سایپا

تیم سایپا دیروز درادامه رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور در برابر تیم استقلال خوزستان به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت و هم اکنون با ۳۸ امتیاز تیم دوم جدول رده بندی به حساب می‌آید.

در حاشیه این دیدار بین محمود فکری و سیروس پورموسوی درگیری پیش آمد و سرمربی تیم سایپا در کنفرانس خبری بعد از بازی هم به همتای خود تاخت.

سیدمهدی حسینی‌نسب جانشین محمود فکری شد. او پیش تر دستیار محمود فکری بود اما از سوی این مربی اخراج شد. باشگاه سایپا بعد از برکناری حسینی‌نسب از سوی محمود فکری وی را به عنوان مدیر فنی انتخاب کرد که یک بار بعد از حضور حسینی‌نسب در تمرین به عنوان مدیرفنی محمود فکری تمرین تیم را تعطیل کرد!

محمود فکری این فصل در بازی رفت با استقلال خوزستان هم با کادر فنی حریف درگیر شد.

طبق گزارش های رسانه‌ای سرمربی تیم فوتبال سایپا به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمتش برکنار شد.

به گزارش عصرگاه محمود فکری که مدتی قبل هدایت تیم فوتبال سایپا را برعهده گرفته بود، به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمتش برکنار شد و مهدی حسینی‌نسب جانشین او شد.

تیم فوتبال سایپا که از ۲۳ بازی با ۳۸ امتیاز در جایگاه دوم لیگ ۱ قرار دارد در هفته بیست‌وسوم با نتیجه ۲ بر ۲ برابر میهمانش استقلال خوزستان متوقف شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا