سینما و تئاترفرهنگی

آل پاچینو، دوست دختر 29 ساله اش را مادر کرد!

چهارمین فرزند آل پاچینو ۸۳ ساله و اولین فرزند نور الفلاح ۲۹ ساله با هم، به دنیا آمد.

به گزارش عصرگاه؛ خبرها حاکی از آن است که فرزند آنها پسر است و نام او رومن پاچینو خواهد بود. ماه گذشته مشخص شد که این زوج نوزادی هشت ماهه در راه دارند.

چند روز پیش آل پاچینو و نور در حالی که یک صندلی کودک، عقب ماشین آنها بود، دیده شده اند. این اولین باری بود که آن دو پس از افشای خبر بارداری با هم دیده شدند.

این آخرین مورد از یک سری افشاگری های دراماتیک است که خبر بچه دار شدن آل و نور، رقم زد. یکی از جنجالی ترین خبرها این بود که با توجه به مشکلات پزشکی آل، او در ابتدا مطمئن نبود که این نوزاد، فرزند وی باشد و در نتیجه درخواست تست دی ان ای کرده بود.

ظاهرا در نهایت نور با انجام آزمایش DNA موافقت کرد و تأیید شد که آل پاچینو پدر بچه است. حتی ادعا شده است که پاچینو در ماه ششم بارداری از آن مطلع شده است.

با وجود این گزارش ها، یک منبع نزدیک به آل پاچینو، تمام این اخبار را شایعاتی بی معنا دانست و اعلام کرد که آل با وجود شوکه شدن از این اتفاق، بیشتر از هر زمانی از دوباره پدر شدن آن هم در این سن خوشحال است.

اگرچه فرزند آنها اولین فرزند نور است، اما آل سه فرزند از دو زن دیگر دارد. آل از جَن تَرِنت، مربی مدرسه بازیگری لی استراسبرگ، دختری به نام جولی ماری دارند. او همچنین با بورلی دآنجلو که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۳ با هم در ارتباط بودند، یک دختر و پسر دوقلو به نام های آنتون و اولیویا دارد.

نور الفلاح که قبلاً با میک جگر، رهبر گروه رولینگ استون و نیکلاس برگروئن، سرمایه دار و نیکوکار میلیاردر رابطه داشته است، متهم می شود که زنی است که از طریق ارتباط با مردان ثروتمند به دنبال به دست آوردن پول است.

اما منبعی نزدیک به پاچینو توضیح داد که نور نه تنها از خانواده ای بسیار ثروتمند است، بلکه برای به دست آوردن ثروت خود، تلاش کرده است و افزود که این زن جوان، ترجیح می دهد با مردانی بزرگتر از خودش رابطه داشته باشد. این فرد نزدیک به ستاره پدرخوانده، ادعا کرد که او و نور علیرغم فاصله سنی ۵۴ ساله بسیار به هم علاقه دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا